Drive vaccine pc restore aktivasyon sounsalı

Kodla Büyü
Toolwiz Time Freeze

http://www.sordum.net/9978/toolwiz-time ... -yazilimi/

Hocam verdiğim linkte açıklamış bir kişi.
Kurunca zaten çok basit bir program olduğunu göreceksiniz.
En önemli nokta stop dediğinizde
1. seçeneği seçerseniz değişiklikleriniz silinmez.
2. Seçeneği seçerseniz değişiklikleriniz silinir.
Ayarlar bölümünden şifre verme işlemi oluyor ve değişik seçenekler var. saatin orda gözükmesin, falan filan işte.

Toolwize geciyorum ben de yavastan her yil ugrasmaktan biktim ama toolwizde stop ettikten sonra restart etmen lazim sanırım yani tam emin degilim test etmedim ama stop diyip bir dosya kopyalasam sonra tekrar start etsem kaydetmis olur mu bilmiyorum eger oyleyse super olur

Bende uzun zamandır kullanıyordum drive vaccine ativasyon sorunu da yoktu ama pazartesi günü aktivasyon istedi bütün makinalarda ben de 1-2 ders geç fark ettim sorunu ve öğrencilerde flash falan takmışlar tabiki de,

6. Sınıfın birisi ile uygulamalı olarak önce drive vaccine kaldırdı herkes kendi bilgisayarındaki, sonra deepfreeze kurdular.

Deepfreeze kurmak zorunda kaldım o anda drive vaccine sorunu ile uğraşıp sağlam bir program bulmakla vakit kaybedemezdim, hastaları kaybetmek üzereydim :) 2-3 makinaya virüs bulaştı image yüklemek zorunda kaldım. şimdilik deepfreeze e devam.

Çok fazla değişiklik yapmam ya da bişeyler kurup kaldırmam gerekmiyor benim bilgisayarlarda zaten, öyle bile olsa 30 saniyede açılıyor cihazlar o yüzden yeniden başlatmadan sistemi korumasa da olur. :+1:

Windows Steady State e asla bulaşmayın.

edit:şimdi anlaşılmıştır

Pazartesi süprizini bende aldım. Şuan bilgisayarlar allaha emanet. Drive vaccine kaldırıp tekrar kurdum ama olmadı. Yarın Toolwiz Time Freeze deneyeceğim.

kurduğum driver vaccinenin full mü, deneme sürümü olduğunu nereden anlayacağım.İlaçladım ama ilacın tutup tutumadığını programın neresinden bakacağım.

safiye' Alıntı:
Toolwiz Time Freeze sadece C sürücüsünü koruyor. Diğer sürücüleri korumuyor.
Ben deep freeze kullanırkende hiçbirzaman d sürücüsünü korumadım.
bırakalımda insanlar bilgisayara birşey kaydedebilsin değil mi?

toolwizin çok avantajı var arkadaşlar

1. ücretsiz
2. hafif
3. çok sade
4. sistemi yeniden başlatmadan aktif edelebilme
5. dışlanmış bölge ile istediğiniz klasörleri koruma dışı bırakabilme
6. sistem saati dondurulmadığı için bios pilinden kaynaklanan sertifika hatalarını düzeltmek için saat değiştirmek gerektiğinde deepfreeze gibi toolwizi pasif yapmaya gerek yok.

sadece tek şey belirsiz, program kararlı çalışıyormu?
bunuda zaman içinde göreceğiz.

sınıftaki bilgisayarlar bende de activasyon istiyor. kaldırmaya çalıştım programı ama şifre yanlış diyor. çözüm bulan?

hastasıyız dede' Alıntı:
safiye' Alıntı:
Toolwiz Time Freeze sadece C sürücüsünü koruyor. Diğer sürücüleri korumuyor.
Ben deep freeze kullanırkende hiçbirzaman d sürücüsünü korumadım.
bırakalımda insanlar bilgisayara birşey kaydedebilsin değil mi?

toolwizin çok avantajı var arkadaşlar

1. ücretsiz
2. hafif
3. çok sade
4. sistemi yeniden başlatmadan aktif edelebilme
5. dışlanmış bölge ile istediğiniz klasörleri koruma dışı bırakabilme
6. sistem saati dondurulmadığı için bios pilinden kaynaklanan sertifika hatalarını düzeltmek için saat değiştirmek gerektiğinde deepfreeze gibi toolwizi pasif yapmaya gerek yok.

sadece tek şey belirsiz, program kararlı çalışıyormu?
bunuda zaman içinde göreceğiz.

driver vaccine gibi kapatıp açmadan o anki halini güncelleyip kayıt ediyor mu ?

Bende de ara ara oluyor. Drive vaccine kaldırıp tekrar kurduğum zaman tekrar düzeliyor... Ama ilginç olan bazı bilgisayarlar da hiç olmazken bazılarında oluyor...

bugün hepsi kaldırıp tekar yükledim. şimdilik aktif bakalım ne kadar dayanacak

Re: Ynt: Drive vaccine pc restore aktivasyon sounsalı

atakom' Alıntı:
bugün hepsi kaldırıp tekar yükledim. şimdilik aktif bakalım ne kadar dayanacak
Windows/system32/drivers/etc/ icindeki hosts dosyasinda degisiklik yapmazsan 1 sene gidiyor :)

Toolwiz Time Freeze bütün makinelrde kurulu. şimdilik problem yok. :+1: Ayrıca gerçekten hafif . bilgisayar daha hızlı kapanıp açılıyor. :wink: sistemim windows 7

drive vaccine aktivasyon sorunu her genç bilişimcinin başına geliyormuş demekki. Ben de timefreeze kurdum. Çok güzel bir program, özellikle ücretsiz oluşu. İnşallah ilerleyen zamanlarda sorun çıkarmaz.

sınıftaki bilgisayarlar bende de activasyon istiyor. kaldırmaya çalıştım programı ama şifre yanlış diyor.Nasıl kaldıracam çözüm bulan?

xtasy' Alıntı:
Drive Vaccine'i kaldırırken sıkıntı yaşayan olmadı mı benim gibi? Kaldırırken şifreyi kabul etmiyor. Ama windows ekranında kabul ediyor aynı şifreyi. Kaldıramayınca format da atılmıyor. (Malum Drive Vaccine Master Boot Recordsu kitliyor) En son Hirens Boot Cd ile MBR'yi sildim. Böylece kurtuldum. Sonra yeni imaj ve Toolwiz kurdum sıkıntı yok.

albatros44' Alıntı:
xtasy' Alıntı:
Drive Vaccine'i kaldırırken sıkıntı yaşayan olmadı mı benim gibi? Kaldırırken şifreyi kabul etmiyor. Ama windows ekranında kabul ediyor aynı şifreyi. Kaldıramayınca format da atılmıyor. (Malum Drive Vaccine Master Boot Recordsu kitliyor) En son Hirens Boot Cd ile MBR'yi sildim. Böylece kurtuldum. Sonra yeni imaj ve Toolwiz kurdum sıkıntı yok.

bende böyle bir sıkıntı olmadı, drive vaccinenin miladı doldu bence artık BT labları için, sıkıntısı çok,

toolwizden memnunum ben şimdlik.

Toolwiz Time Freeze ufak bir sıkıntı oldu ama çok önemli değil. ubak 2008 exper makinalarda bazı bilgisayarlar açıldığında ekran çok soluk geliyor. Sonra yeniden başlatınca düzeliyor.

lleoni510' Alıntı:
acevlik' Alıntı:
Aynı sorunu dün bütün bilgisayarlarda ben de yaşadım arkadaşlar. Problemi şu şekilde çözdüm. Programı kaldırdım ve tekrar kurdum kurarken 101518-083610-000135 bu seriali kullandım ve guvenlik-araclari-deepfreez-guvenlik-karti-filitre-f104/activate-drive-vaccine-t75261.html burada verilen **** programını kullandım. **** programının kullanımı sayfada açıklanmış.

:+1:

Dün bütün makinalara yeniden Drive vaccine kurdum. Formata gerek yok. Önce drive vaccine kaldırdım, yukarıdaki arkadaşın verdiği şifre ile kurup host dosyasını değiştirdim, ke-yg-en ile ilaçladım. Şimdilik sorun yok ama 1 bilgisayara ne yaptıysam olmadı aktivasyon istiyor. Eset sürekli hosts dosyasını siliyor, ona da Toolwiz Time Freeze kurdum.

ben de 15 bilgisayarda dün drive vaccine yi kaldırıp tekrar kurdum . bugün denemek için geriye kalan 5 pcye Toolwiz Time Freeze kurup deneyeceğim bakalım kullanışlı olacak mı?

Bilgisayarın acılışında F9 yaparak kaldımaya çalışmayın şifre yanlış uyarısı veriyor. windows ortamında program file den uninstall yapın sonra tekrar kurulum yapın düzeliyor.

şifrenizde kararkterden sorun olıyor.
Bende şifremdeki i yerine klavyeden ı yazınca şifreyi kabul etti.

Geri