Dreamweaverda sprymenu konumu değiştirme

Kodla Büyü

celoo

Site Gezgini
merhaba arkadaşlar.
Dreamweaverda div içine yada tablo içine sprymenu eklediğimizde sprymenuyu istediğimiz konuma taşınması nasıl oluyor.Yani imlecin bulunduğu yere ekleme yapıyor fakat konumu değiştiremiyorum.
Yardımcı olursanız memnun olurum..

Son düzenleme:
Merhaba hocam..Spry menü ile gelen bir css dosyası var ona kod ekleyerek yerini ayarlayabilrsiniz. Margin,Padding kodlarını kullanarak ta konumlandırabilirsiniz..

Hocam Dreamweaver bile Spry menüden vazgeçti, sizde vazgeçin bence :)
https://community.adobe.com/t5/drea...enu-bar-in-dreamweaver-cc/td-p/8474706?page=1
web sitesinden translate ile çevirdim..
" Spry, 2006 yılında dokunmatik ekranlı cihazlardan çok önce geliştirildi. Spry 2012'den beri öldü. İPhone ve iPad'lerde çalışmak için kodu yeniden yazmaya çalışmanın bir anlamı yok. Spry widget'larınızı daha iyi bir şeyle değiştirin. Spry kullanımdan kaldırıldı ve artık Adobe tarafından resmi olarak desteklenmiyor", "Adobe Spry'yi CS6 çıktıktan sonra geçen yılın sonlarında terk etti. Gelecekteki ürünler muhtemelen herhangi bir Spry içermeyecektir, bu nedenle jQuery kullanmayı öğrenmek gelecek için değerli bir beceridir. ”

Aynı şekilde veritabanı bağlantı menüsü de kaldırılmış. Meb de yavaş yavaş içeriği günceller :)

Teşekürler arkadaşlar destekleriniz için
Adobe kaldırmış ama meb kaldırmıyor. Halen müfredatta mevcut mecbur anlatmak zorundayız.

Teşekürler arkadaşlar destekleriniz için
Adobe kaldırmış ama meb kaldırmıyor. Halen müfredatta mevcut mecbur anlatmak zorundayız.
Hocam öyle bir zorunluluk yok. Tarihten silinmiş kullanılmayan programları da içerikleri de anlatmak zorunda değilsiniz. Ben 4-5 yıldır dreamviewer bile kullanmıyoruz.
Bootstrap jquery ve bir çok yenilik oluyor web dünyasında ben hep yeni olanları anlatıyorum.

Bende müfredata takılmıyorum.Ancak sorun şu ki anlatılanları anlayacak öğrenci yok. Duvara anlatmak gibi:)

Geri