Dr.a hediye

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Kızlar bikaç hafta sonra doğum yapacağım dr.uma hediye almak istiyorum çok yardımcı oldu bu süreçte bana unutulmaz bişey istiyorum ne önerirsiniz? Çikolata şal harici bişey olsun ama.

Hocam biz çiçek yaptirmistik klasik bi hediye siz daha özel bi hediye almak istiyorsanız güzel bi kol saati alabilirsiniz

Sabah sabah bi garip geldi bana :) Bu arada Allah analı babalı büyütsün hocam. İlerde sakın BÖTE filan yazdırmayın çocuğa sakın deyim aman :D

Teşekkür ederim omd hocam hiç karışmıycam vallahi ne isterse onu yazsın tostosum:) cobol hocam bunları ne yapacak toktur :lol: hem aliexpressden 2 ay sonra geliyor ozamana bebiş büyür:) ogretmen_pc hocam kol saati belki olabilir aslında

saat alacaksanız saatvesaat.com.tr yi öneririm. Birçok ilde mağazaları var ancak internette daha uyguna alabiliyorsunuz. Hediyeler vs için dört-beş saat almışımdır toplamda buradan.

eğer normal doğum istiyorsak asıl ebelerin mi gönlünü hoş tutmak gerekiyor.
Acaba ebelere (mümkünse doğumdan önce hatta) ilgi ve özeni arttırıcı hediye olarak ne hazırlayabiliriz?

sema_yoruk' Alıntı:
Acaba ebelere (mümkünse doğumdan önce hatta) ilgi ve özeni arttırıcı hediye olarak ne hazırlayabiliriz?
Doğuma girerken nakit :)

Öğrencisini sene başında okula getiren veliler de böyle düşünseydi nasıl olurdu acaba :roll: :wink:

Düşünenler var hocam takı setleri uyku setleri yüzükler duyuyoruz hep ama anasınıfcılara ve sınıf öğretmenlerine gidiyor genelde.

omd' Alıntı:
sema_yoruk' Alıntı:
Doğuma girerken nakit :)

bu nakitin miktarı ortalama ne olmalı? hem karşı tarafı memnun edip hem de çok abartmamak lazım

Doktorun çocuğunu adam ettiğinizde doktor size bişey alacak mı? Sadece görevini yapıyor doktor

Re: Ynt: Dr.a hediye

Dr un faydasını kısa sürede
Öğretmenin ise 20yıl sonra görürsünüz.Ama unuturlar

Geri