dosya masraflarını geri aldım.

Kodla Büyü
istanbul38' Alıntı:
banada kkarta wosrd yıllık 70 tl ücret kesinmiş.. nisan extresinde bide..bakalım napabilecez.. kapattıracam zaten

sayın hocam vakıfworld kullanın..meb personeline özel kredi kartı..ben aldm cok memnunum..3 senedr bi kesinti yok

Bende geçen hafta hakem heyetine başvurdum ancak söyle bişey kafama takıldı; krediyi çekerken sözleşmeye el yazısıyla itiraz etmiycem, kabul ediyorum gibi cümleler yazdırdılar. Bunların hukuki olarak bir geçerliliği varmıdır ?????

nht268' Alıntı:
Bende geçen hafta hakem heyetine başvurdum ancak söyle bişey kafama takıldı; krediyi çekerken sözleşmeye el yazısıyla itiraz etmiycem, kabul ediyorum gibi cümleler yazdırdılar. Bunların hukuki olarak bir geçerliliği varmıdır ?????
Hocam sözleşmeye imza atmış olman birşey değiştirmiyor çünkü alınan para haksız kazanc maddesinde olduğundan para geri ödeniyor.Benim hepsinde imzam vardı ama bütün paraları geri aldım.

hocalarım iş bankasından 2011 aralıkta 15000 tl çektim. dosya masrafı ne kadardır uğraştığıma değer mi? acaba?

İş bankasına gidip masraf ne kadarmış bunu öğrenebilirsin. 50-100 ise değmez ama daha yüksek bir miktarsa değebilir.
Bankaların ne kadar masraf aldığını bilmiyorsanız gidip bankalara sorabilirsiniz ama dekont istediğinizde sizden dekont ücreti istiyorlar. Her banka farklı birşey istiyor.
Ben geçenlerde yaptığım için uğradığım bankaların masraflarını yazayım;

Ziraat Bankası Dekont başı : 20 TL
Garanti Bankası : 70 TL
Halkbankası için 444 0 400 ü arayın onlar adresinize ücretsiz yolluyor.
Vakıfbank : 100 TL civarı (Bunu bir arkadaşım söyledi)
İş Bankası : 20 TL gibi olması lazım

Geri