Doların durumu ne olur arkadaşlar?

Kodla Büyü

buzdagi83

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar telefon alacağım. Dolar yükselince fiyatları anında artırıyorlar, düşünce hemen indirmiyorlar maalesef. Bir şeye ihtiyacım varsa almayıp fiyatı düşer diye ne zaman ertelesem pişmanlık duydum şimdiye kadar. Beklesem bir dert beklemesem bir dert. Benim külüstürle mayıs ayına kadar idare edip öyle almayı düşünüyordum ama doların hafta sonu yükselişi gözümü korkuttu. Belki bugün yarın fiyatlara yansıtırlar.

En erken 1 nisanda alabilirim. Elimi çabuk tutup almalı mıyım sizce? Dolar daha da yükselir mi?

Doları bilmiyorum ama şu chip sıkıntısı sebebi ile fiyatlarda düşüş olmayacağını düşünüyorum. Belki Türkiye üretimi telefonlar olumlu etkiler diye umut içindeyim.

Sadece küçük bir öneri. Elektronik ürünler çok uzun süredir ucuzlamıyor.
O yüzden ihtiyacın gerçekten varsa ertelemeden al. Çünkü en fazla aynı fiyata alırsın.
Daha ucuza alacağını sanmıyorum.

Sadece küçük bir öneri. Elektronik ürünler çok uzun süredir ucuzlamıyor.
O yüzden ihtiyacın gerçekten varsa ertelemeden al. Çünkü en fazla aynı fiyata alırsın.
Daha ucuza alacağını sanmıyorum.

Haklısınız hocam. Kart kesim tarihine kadar fiyatlar artmaz umarım. Bir an önce almak lazım. Ne olacağı belli olmuyor ülkede.

geçen sene pandemiden hemen önce hem 2 telefon hem TV aldım 9 000 TL ye şu an almamış olsam 13000 civarı para ödemem gerekiyormuş bence acele.edip alın indirim felan olmaz

Geri