Dokuztaş Oyunu - Anrdoid - Ios

Kodla Büyü

btogretmeni34

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Çocukluğumuzda oynadığınız, son zamanlarda yeniden popüler olan, dünyada da Mills ve Nine Men’s Morris olarak bilinen Dokuztaş oyununu mobil uygulama olarak hazırladım.
2 farklı seviyede yapay zekaya karşı ya da online olarak diğer kullanıcılara karşı oynayabilirsiniz. Davet kodunu kullanarak tanıdıklarınızla eşleşir-oynayabilirsiniz.
Yapay zekayı minimax yaklaşımı ile geliştirdim.
Uygulama Flutter ile geliştirildi.
Dener ve marketlerde yorum yaparsanız sevinirim.
Dokuztaş Android

Dokuztaş İos

Son düzenleme:
Tebrik ederim hocam. Baya uygulamanız var.

2-3 yıldır ilgileniyorum. Benim uygulamalarda hareket çok yok.
Kesinlikle bir süre sonra aşka dönüşüyor. Zaman bulabilirsem oyunlarla ilgili birçok düşüncem var ama ciddi zaman gerekiyor.

2 3 yıla göre baya uygulama yapmışsınız bence unity ye geçmenizi tavsiye ederim, kodlar size aitse sağdan soldan alınma değilse yaşınız kaç bilmiyorum buyuk potansiyele sahipsiniz online islere de bulasmissiniz beraber projelere yonelebiliriz varsa fikirleriniz. Özelden yazarsanız iletişime geçmek isterim.

Flutter öncesi Python ve Php geçmişim var. O yüzden Flutter'a alışmam uzun sürmedi.

Casual Games olarak adlandırılan oyunlara karşı hiç merakım yok, dolayısıyla geliştirme isteğim de yok. Bu yüzden Unity' ye geçmeyi düşünmedim.

Kodların tamamı bana ait. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Genel olarak zeka oyunu geliştirmeyi seviyorum. Algoritmayı oluşturmak ve yapay zeka yazmak çok keyif veriyor. Bunun dışında oyun geliştireceğimi sanmıyorum.

Arkadaşlar uygulamayı deneyip Google Play ve App Store' da yorum yazarsanız sevinirim. 5 yıldız da verirseniz çok güzel olur :)

Geri