Doblo Arıyorum

Kodla Büyü

adnan54

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar

2006 - 2008 model aralığında
1.3 multijet veya 1.4 benzinli
15 000 TL - 18 000 TL aralığında
Klimalı Doblo combi arıyorum.

aranızda satmayı düşünen varsa ilgilenebilirim.

hocam bende 2007 model 1.3 multijet doblo premio (full) klima abs park sensörü elektrikli camlar çelik jant hava yastığı cd çalar vs... var ilgilenirsen özelden mesaj atabilirsin...

Yeni Doblo Premionun test sürüşünü yaptım eskisi ile hiç alakası yok çok geniş ve inanılmaz özellikler var. Kesinlikle tavsiye ederim

özellik olarak güzel araç ama ben tipini sevmiyorum. ford connect daha güzel bence.

bormut' Alıntı:
2004 berlingo var kılimalı 45000

hocam teşekkür ederim. Halen aradığım dobloyu bulamadım. Ya çok kötü kullanılmış yada fiyat olarak uçmuş araçlar denk geliyor.
Arıyoruz bakalım.......

Hocam doblom gerçekten temiz pırıl pırıl düşünürsen bi bak araştır başını en az 3-5 yıl ağrıtmaz emin ol

hocam çok teşekkür ederim.
2 gün önce doblomu aldım.
2006 model 1.4 benzin +tüp
16.000 TL
km: 35000

geçen sene muştan afyona kadar geldim 2002 jtd doblo ile muştan gelene kadar hiç bir sorun yok köye girdi çıktı dağıttı ön takımı ama ben aynı köyde 5 ay ford connect ile dolaştım banamısın demiyor virajlarda da dobloya günahını vermez bence 110 ps connect

dobloyu Sakarya / Geyveden aldım. Kendim oralı olduğumdan bir tanıdık denk geldi. arabayı bilen 5-6 kişi iyi referans verdiler. Pzartesi noter satışı gerçekleştirdik. 3 gündür kullanıyorum.

Geri