Dizi Tavsiye [ Güncel ]

Kodla Büyü

btnotlari

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar Malumunuz yabancı diziler gerek senaryo olsun gerek görüntü kalitesi olarak bizim dizilerle ( m.yüzyıl vs.) kıyaslanamaz. Ben pek tv izlemem ama yabancı dizi hastasıyımdır.Belli başlı takip edilen yeni çıkan diziler ve konuları paylaşılırsa güzel olur...

Takip ettiğim diziler ve bitenler ;

Legend of The Seeker
The Event
Flashforward
Breaking Bad
Lost
Camelot
Nikita
Prison Break
Spartacus :mrgreen:
Fringe
The Walking Dead
Game of thrones
Merlin
Gossip Girl

Yeni başladıklarım [2012] ;

*Revulation
*Elemantary
*Hunted
Not: Elektirk gitti konu yarım kaldı kusura bakmayın... :oops:
Not2 : Konu düzenlendi.

Şimdiye kadar biten dizilerden Lost ve Prison Break seyrettim.

Flashforward ve Heroes izlerken kanalların dizileri yayından kaldırması sonucu bırakmak zorunda kaldık.

Devam eden dizilerden Supernatural,Fringe,How I Met Your Mother,Dexter,Breaking Bad izliyorum.

Bunların dışında arşivimde Alias(5 sezon bitmiş), True Blood, Spartacus,Alcatraz,Camelot ve Game Of Thrones var.

Arşivime eklemekte kararsız kaldıklarım var mesela Person Of Interest, The Walking Dead, Revolution,Misfits,Touch

Nasıl bir dizi istediğinizi söylerseniz yardımcı olabilirim belki

güney kore dizilerini seviyorum nedense

İris ve i m Sorry i love you

bi ara burada paylaşmıştım. :)

serdengecti' Alıntı:
güney kore dizilerini seviyorum nedense

İris ve i m Sorry i love you

bi ara burada paylaşmıştım. :)
pascaline' Alıntı:

bunlar kore dizisi evet, güzeldiler,
bilgisayarcı olarak zevkle izleyeceğiniz bir diziyi daha önce paylaşmıştım, zamanı olan varsa kesinlikle izlemeli :)
"GHOST" (g.kore 2012)

btnotlari' Alıntı:
Arkadaşlar Malumunuz yabancı diziler gerek senaryo olsun gerek görüntü kalitesi olarak bizim dizilerle ( m.yüzyıl vs.) kıyaslanamaz. Ben pek tv izlemem ama yabancı dizi hastasıyımdır.Belli başlı takip edilen yeni çıkan diziler ve konuları paylaşılırsa güzel olur...

Takip ettiğim diziler ve bitenler ;

Legend of The Seeker
The Event
Flashforward
Breaking Bad
Lost
Camelot
Nikita
Prison Break
Spartacus :mrgreen:
Fringe
The Walking Dead
Game of thrones
Merlin
Gossip Girl

Yeni başladıklarım ;

Revulation
Elemantary

Not: Elektirk gitti konu yarım kaldı kusura bakmayın... :oops:
Not2 : Konu düzenlendi.

izlemediğin kalmamış hocam :D bunlardan farklı olarak
the lost room ve 24 dizilerini öneririm

homeland'i izliyorum ben..çok sürükleyici..bu arada engelsiz bi dizi sitesi var mı yahu dersim boş çok sıkılıyorum :)

Walking Dead ' e dadandım ben de, hemen bitirdim 3 sezonu:9 Yeni bölümler şubattaymış beklemedeyim :oops:

Eskiyi yad etmek için geçen yıl X-Files Serisinin tamamını izlemiştim, tavsiye ederim bağımlılık yapıyor :D Fox Mulder ve Scully

egitimci34' Alıntı:
karçiçeği' Alıntı:
tek geçerim :)

tv de takip ettiğim tek dizidir. :)

Seksenler, işi tamamen siyasete döktü, diziye çok fazla oyuncu alarak konuyu dağıttı, kimi oyuncuları diziden çıkardı, kimilerinin rolünü değiştirdi. Espriler orta halli bir yurttaşın sokakta yaptığı esprilerden daha iyi değil. 1.5 saatlik dizinin 10 dakikalık kaliteli bir kısmı bile yok.
Seyretme diyeceksiniz, zorunlu kalmadıkça seyretmiyorum zaten.

ne seksenler ne leyla ile mecnun..hele ki leyla ile mecnuna nasıl gülüyosunuz hiç anlamış değilim :) işler güçler bu konuda daha başarılı..

Merlin :+1:
Şuanda 5.sezon devam ediyor.

Ekli dosyalar

• merlin.jpg
    merlin.jpg
    390.5 KB · Görüntüleme: 458
merlini izliyodum ama yarım bıraktım.. şu an tek favorim Homeland.. imdb puanı da 8.6

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    10.3 KB · Görüntüleme: 452
Geri