Dizi Önerisi??

Kodla Büyü
Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar .. :=)
Fringe'e başladım..İlk bölüm gerçektende ilgi çekici :wink:

bence en güzelleri fringe, supernatural dışında chuck da güzel.. komedi olarak two and a half man, how ı met your mother, the big bang theory, vampir dizilerinden hoşlanıyorsanız the vampire diaries.
ben bunların takipçisiyim, tavsiye ederim hocam..

Arkadaşlar birde dizi izleyecek zamanı nasıl buluyorsunuz onu söyleyiniz.
Benim dizi izlemeyi bırakın wc ye gidecek vakti zor buluyorum.
bu işin sırrı ne yaf?

bridget' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar..
Lost veya Prison Break gibi..bi başladığında en az 3-4 bölüm izletecek..sürükleyici dizi önerisi olan var mı :?:

* Ghost Whisperer
* House MD
* Cold Case
* Closer

1.Spartacus(2 Sezon özellikle tavsiye)
2.Rome(2 Sezon özellikle tavsiye)
3.Carnivale(2 Sezon özellikle tavsiye)
4.Full House (Kore Yapımı kültürleri Türklere çok benziyor)
5. Avatar The Last Airbander (Anime)( Çin mitolojisi ve amerikan kurgusu gerçekten harika)
6. Clone Wars (Anime) ( Starwars, jedi, padavan, clone lar
7. Heros
8. Presion Break
9. House

Spartacus
House
Heroes(4. sezondan sonra yayını kaldırılmıştır ama izlemeye değer.)
24
Laverage
How i meet your mother (komedi)
big bang teory(komedi)

house md. (dr gregory house)
the big bang theory (dr sheldon cooper)

iki doktoru da kesınlıkle tavsiye ederim :D :D

hem44' Alıntı:
bu işin sırrı ne yaf?
eşimle birlikte hafta içi akşam yemeklerinde hafta sonu ise kahvaltı öğle ve akşam yemeklerinde bazen de oğlumuzla ilgilenirken izliyoruz hocam.

kardeş benden tavsiye jericho yuizle ilk sezon müthiş 2. sezon epey gecikince izlememiştim ama mutlaka izle. atom bombası atılıyor amerikaya.

Bu dizi olayı enteresan bir olay. Şu ana kadar izlediklerim arasında en sağlamı prisonbreak ve dexter. Vakti olup da izlemeyen kaybeder bence. :D
Şu ara yeni bir dizi arayışındayım can sıkıntısından. Arkadaşalrın önerilerini değerlendireceğim. :+1:

seferzafer' Alıntı:
Bu dizi olayı enteresan bir olay. Şu ana kadar izlediklerim arasında en sağlamı prisonbreak ve dexter. Vakti olup da izlemeyen kaybeder bence. :D
Şu ara yeni bir dizi arayışındayım can sıkıntısından. Arkadaşalrın önerilerini değerlendireceğim. :+1:
Fringe başlayın Hocam..Süper ötesi :lol:

bridget' Alıntı:
seferzafer' Alıntı:
Fringe başlayın Hocam..Süper ötesi :lol:

İlk önceliğime aldım onu. Teşekkürler.

Bi de tv de spartacusü izliyorum o da enteresan bir dizi. Biraz kanlı ve açık ama...

• No Ordinary Family (eskiden dexterın eşi olan bayan oynuyor – fantastik aile denilebilir idare eder)
• Korku Gerilim Supernatural
• Polisiye CSI NY, Miami, Las Vegas
• Criminal Minds (Diğer sıradan FBI dizilerine göre oldukça farklı suçluları davranış analizi ile takip ediyorlar – mutlaka izleyin)
• Flashforwards da fena değildi
• Ve son olarak türkiyede de 90 larda gösterilmiş olan Ziyaretçilerin yeni çekimleri olan V (Visitors)(mutlaka izleyin – 2.sezon ocak-şubatta verilmeye başlanacak)

hem44' Alıntı:
bu işin sırrı ne yaf?

eve iş götürmeyerek hocam.evde artık pc nin başına bile oturmuyorum.okulla ilgili yapılacak bütün işleri okulda yapıyorum.formatör olupta 6 saat derse girince oluyo ama meslek lisesinde çalışıosan bu çok mümkün deil...ben ikisinde de çalıştım kendimden biliorum.

dizi olarak lost-house ve tabiki ezel :D

How I meet your mother"... keyifle izleyip eğleneceğiniz bir dizi....

Geri