Discovery 2 Plus Ekran Dokunmatiği

Kodla Büyü

ogretmenokan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Telefonumun bugün kendi kendine dokunmatiği bozuldu.altta ışıklı tuş çalımıyor ve takılı kalmış gibi tıklayıp duruyor.Bu sorunu nasıl aşabilirim?
Değiştirmeden dokunmatiği tamir mümkün değil mi?

acaba su girmiş olabilir mi?

Geçen benim kız telefonu ıslatmış, açtım dokunmatik çalışmıyor. hemen pili çıkarıp saç kurutma makinesi tuttum. Bir de içinde ıslaklık varsa bir elimizle tutup diğer elimize vurmak suretiyle içindeki ıslaklığı yayabilirsiniz.

1 saattir vantilatör önünde kurutuyorum.İkindi namazını kıldım arka cebimdeydi çıktım bir telefon geldi uüraşıyorum uğraşıyorum açmıyo dokunmatik bozuk

Hocam kapatip tekrar acabildin mi. Nadirende olsa gm nin dokunmatigi takili kaliyor. Bastan baslatinca duzeliyor

Discovery 2 yi alali yaklasik 4 ay olmustu ki dokunmatik kendi kendine rast gele tiklamalar yapiyordu, durduramiyordum, tek care o an ekrani kapamakti, garantiye gonderdim, yapip gondermisler guya, 1 ay sonra gene basladi, sonra saglam bi not dosedim, ardina dusecegimi, dava acacagimi belirttim ve gonderdim, telf bi hafta sonra geldi, 1 senedir tik yok sukur, bu modelinde dokunmatik sorunlarinin cok oldugunu, kilif kullanmanin ve sicak havanin bu olayi daha da artirdigini duydum, simdi kilifsiz kullaniyorum ama gayet basarili artik

sambal' Alıntı:
Discovery 2 yi alali yaklasik 4 ay olmustu ki dokunmatik kendi kendine rast gele tiklamalar yapiyordu, durduramiyordum, tek care o an ekrani kapamakti, garantiye gonderdim, yapip gondermisler guya, 1 ay sonra gene basladi, sonra saglam bi not dosedim, ardina dusecegimi, dava acacagimi belirttim ve gonderdim, telf bi hafta sonra geldi, 1 senedir tik yok sukur, bu modelinde dokunmatik sorunlarinin cok oldugunu, kilif kullanmanin ve sicak havanin bu olayi daha da artirdigini duydum, simdi kilifsiz kullaniyorum ama gayet basarili artik

Daha 1 yıl garantisi vardı ama ben yaparım diye söktüm.Sökerken batarya soketi parçalandı,ses kısıp açma filmi parçalandı.Üstelik dokunmatik 140 tl yani kaş yapak dedik olmadı 200 tl masraf şimdi ne yapacağımı düşünüyorum kara kara

Hocam yerinde olsam hic masraf yapmam, o haliyle telefonculara verirdim, onlar bi sekilde degerlendirir, zaten ederi ne kadar telefonun, asuslar hosuma gidiyor benim ayni ozellikte benzer fiyatlarda

Geri