Dinçer'den Öğretmenlere Şiddete Sert Açıklama (!)

Kodla Büyü
"doktorlardan biraz olsun ders alması gereken öğretmenlerdir. ben her zaman söylüyorum, türkiye'nin zeki çocukları öğretmen olmadığı sürece bu ülke asla süper güç olmaz. bak işte doktorların zeka seviyesi daha fazla olduğu için sorgulama ve adalet duygusu daha gelişmiş. problem çözme becerileri yüksek. bunların hiçbirisi maalesef öğretmenlerde yok. iki gün içinde bi doktor bi öğretmen katledildi. doktorlar duruma isyan ederken, öğretmenlerin öğretmen öldürüldüğünden haberi bile yok...."

yukarıda ki yorumu bir siteden aldım toplumun -vatandaşların öğretmenlere bakış açısı ve ne yazık ki bu yorum bana doğru geldi...

sağlık bakanına bakıp utanacağına çıkıp öğretmenlri suçlar.veliyi niye tahrik ettinizde sizi dövdü diye öğretmenlere soruşturma bile açar

spider23' Alıntı:
"doktorlardan biraz olsun ders alması gereken öğretmenlerdir. ben her zaman söylüyorum, türkiye'nin zeki çocukları öğretmen olmadığı sürece bu ülke asla süper güç olmaz. bak işte doktorların zeka seviyesi daha fazla olduğu için sorgulama ve adalet duygusu daha gelişmiş. problem çözme becerileri yüksek. bunların hiçbirisi maalesef öğretmenlerde yok. iki gün içinde bi doktor bi öğretmen katledildi. doktorlar duruma isyan ederken, öğretmenlerin öğretmen öldürüldüğünden haberi bile yok...."

yukarıda ki yorumu bir siteden aldım toplumun -vatandaşların öğretmenlere bakış açısı ve ne yazık ki bu yorum bana doğru geldi...

öğretmenler doktorlardan daha fazla olmasına rağmen onlar kadar ses getiremiyorlar.yukarıdaki yorum mantıklı ama zeki çocuklar bu maaşla öğretmenlik yapmaz

yapmak zorunda kalan var hocam özellikle bilişimciler de ama azınlıkta kalıyoruz belli ki..

İlla ki açıklama yapacaksa şöyle olabilir. Biz istiyoruz ki şahsiyetsiz öğretmenlerimiz kendilerini bıçaklamak ve dövmek isteyen öğrencilerimize zorluk çıkarmasınlar .

vandaki deprem felaketine gunlerce ses çıkarmayan bakandan ne açıklaması bekliyorsunuz :verymad:

bir keresinde 8.sınıf öğrencisi benim 3.sınıf öğrencimi tekmeliyor gittim yanına çocuğu sertçe ittim fazla itmişim 3 metre gitti düştü 2 düğme koptu malum bunlar laz sinirli ağabeyini okula getirtti benim yakayı toplamaya çalıştı.Bu arada okul müdürü yandan eve kaçtı tüm öğretmenler pencereden sadece beni seyretti.İşte zavallı öğretmenlerin hali

spider23' Alıntı:

TAMAMEN KATILIYORUM!

osiris' Alıntı:
spider23' Alıntı:

TAMAMEN KATILIYORUM!

Aynen :+1:

öğretmenleri örgütleyen birşey yok bence. hangi öğretmene sorsam eylem yapılmalı bişeyler yapılmalı diyor ama sendikalarda iş yok.

Buzkırıcı' Alıntı:
bir keresinde 8.sınıf öğrencisi benim 3.sınıf öğrencimi tekmeliyor gittim yanına çocuğu sertçe ittim fazla itmişim 3 metre gitti düştü 2 düğme koptu malum bunlar laz sinirli ağabeyini okula getirtti benim yakayı toplamaya çalıştı.Bu arada okul müdürü yandan eve kaçtı tüm öğretmenler pencereden sadece beni seyretti.İşte zavallı öğretmenlerin hali

aynen katılıyorum hocam, bana dokunmayan bin yaşasın mantığı. Şahsen ben olsaydım en azından ayırmaya gelirdim. (şimdi dalmaya gelirdim desem öğretmen arkadaşlarım eleştirir beni :) )

yalandünya' Alıntı:
osiris' Alıntı:
spider23' Alıntı:

TAMAMEN KATILIYORUM!

Aynen :+1:
Ben öğretmenler odasında söylememe rağmen himsenin umurunda olmadı. Size katılıyorum.

egeman84' Alıntı:
aynı haberi büyük gazetelerde veya memurlar.net'te de görmek istiyoruz ki bakanın dikkatini çekebilsin.

bi dakka ben kendimimi kandırıyorum. bakanın da hepsinden tabiki haberi var, açık açık sallamıyor öğretmeni. bizde hala, ilgisiz sevgisiz babadan şevkat bekleyen çocuklar gibi bir hevesle bekliyoruz, bugün iyi birşey olacak, gelip birkez olsun saçımızı okşayacak diye :x

Bakanımızı tebrik ediyorum. Kendisinden bekleneni tam olarak yerine getirdi. Yine personelinin arkasında durmadı

siyanur86' Alıntı:
öğretmenleri örgütleyen birşey yok bence. hangi öğretmene sorsam eylem yapılmalı bişeyler yapılmalı diyor ama sendikalarda iş yok.
Sendikalara ne kadar suç bulmak doğru bilmiyorum ama haklısınız. Öncü olmuyor kimse. Bir doktor öldürüldüğü zaman tüm ülkede hastahanelerde protesto için yakalarına siyah kurdele kapılarına arkadaşlarını anmak için(haklı olarak) resmini asıyorlar. yanınada doktor dövmek artık cok kolay hatta öldürebilirsiniz bile yazıyorlar. Bizim camiada ise sadece seyredip vah vah diyorlar. Hatta son zamanlarda o da denmemeye başlandı.

Geri