Dilsiz Köre Sağırın Öldüğünü Nasıl Anlatır?

Kodla Büyü

hakanotuken

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Kör sağır ve dilsiz çölde giderlerken sağır ölmüş. Dilsiz olan köre sağırın öldüğünü nasıl anlatır?

körün elini sağırın kalbine görütürür, temas yoluyla anlatır yani, cevap googleda mevcut

google ye prim yaptırmayın soruyuda cevabı da yazın
merak ettiridiniz

hakanotuken' Alıntı:
netame' Alıntı:
körün elini sağırın kalbine görütürür, temas yoluyla anlatır yani, cevap googleda mevcut

cevap bu değil google den de baktım
cevabı aradığınız yerlerde soru sizinki gibi mi sorulmuştu hocam? bu soruya göre söylediğim mantıklıysa doğru cevap olabilir, sağlamasını mı yapalım napalım :)

cevap mantıksız mı geldi hocam, eğer temas etmeme şartı yoksa bence mantıklı bir cevap

hakanotuken' Alıntı:
Kör sağır ve dilsiz çölde giderlerken sağır ölmüş. Dilsiz olan köre sağırın öldüğünü nasıl anlatır?
yani iki kişi var zaten :)
kör sağır ölmüşse zaten dilsizin köre öldüğünü söylemesine gerek yokki :)

dilsiz, körün göbeğinin üzerine bizim sağır hakkın rahmetine kavuştu şeklinde yazar ve birlikte dua etmeye başlarlar. :mrgreen:

Manyak mı bu arkadaşlar ne işleri var çölde :D Otursunlar evlerinde işte. :puhaha:

omd' Alıntı:
Manyak mı bu arkadaşlar ne işleri var çölde :D Otursunlar evlerinde işte. :puhaha:
katılıyorum 3 ayrı hayati özrü bulunan 3 insan ne işi var çölde aşk desem 3'ü ne arıyor sakıncalı bir soru..meb yasaklamalı

zaten körle tek konuşan sağırdır... o da öldüğüne göre konuşamaz ve kör sağırın öldüğünü anlar :++:

sonradan bunların arasına birde kutup ayısı katılıyor... ki o ayrı bir bilmece olarak karşımıza çıkabilir...

olayı daha karıştırmak gerekirse
:p sağırlar aynı zamanda dilsizdir benim bildiğim konuşamazlar sadece bazı sesler çıkartırlar
eğer kör sağır ölmeden önce yaşadağını nasıl biliyorsa öldüğünü de aynı nedenden dolayı anlaması lazım

o değil de hikaye çok dramatik sağır, kör ve dilsiz çölde... kesin ertem eğilmez filmi...

kör: duyabilir ve konuşabilir. dilsiz duyabilir. kör dilsize derki sağır nerde.. muhabbet arasında öldümü yoksa der :) öldüyse sağ elimi yaşıyorsa sol elimi tut der.... yanii... alla allaa....

Geri