Dikkat! BT Öğretmenleri, Kışkırtmalara Gelmeyelim.

Kodla Büyü

mnv

Aktif Üye
Arkadaşlar derslerimizin elimizden alınmasını fırsat bilen bazı üyeler(idareci, öğretim görevlisi veya başka branştan bir öğretmen olduklarını iddia eden) tahrik edici başlıklar açmakta, bizlerin sinirle yorum yazmamızı beklemektedirler. Mevcut başlıklara bakılınca bunda başarılı oldukları da maalesef görülüyor...

Değerli branştaşlarım zehir olan bir tatilin ardından sakin olmamız elbette çok zor ama böylelerine de lütfen prim vermeyelim...

:+1: bencede yerinde tespit hocam.

çünkü gün geçmiyor ki sürekli bu başlıklar yenileniyor.

Bu onlara bir uyarı olsun o zaman, isimlerini de açıklattırıp rezil olmasınlar. Zaten kafalar dumanlı bir de bunlar türedi :+1:

arkadaşlar ben bugün bi okula gittim müdür serbest etkinlik kapsamında dersimizin seçilebileceğini gösteren bşi yazı gösterdi.okulumdaki idarecilerde olabilir ama bu derse sınıf öğretmeni mi yoksa branşmı girecek belirtilmemiş falan diyo.oysaki o okul müdürü öyle şey olurmu canım kimin gireceği belli olmazmı tabiki branş öğretmeni dedi.idarecilerin çoğu kazma gibi adam.aslnda hiç bir sıkıntı yok ama bakalım inşallah bakanlıktan adam akıllı bi yazı gelir de net bi şekilde bunu yazarlar.

5 yıl sonra BT öğretmenleri olarak ne konumda olacağımızı hayal dahi edemiyorum..Yakında hepimizi hizmetli yaparlar herkes de kına sürer. :verymad:

Greenberet83' Alıntı:
5 yıl sonra BT öğretmenleri olarak ne konumda olacağımızı hayal dahi edemiyorum..Yakında hepimizi hizmetli yaparlar herkes de kına sürer. :verymad:

ah be hocam ne 5 yılı gelecek sene bile durum karamsar.

Dikkat! BT Öğretmenleri, Kışkırtmalara Gelmeyelim.

Evet kışkırtmalara gelmeyelim.Gece sokaklara çıkıp sağa sola molotof koyteyli atmayalım.Yeter bu kadar agresif olduğumuz.Koyunuz ama çok agresifiz...Münkünse Angus olalım.Avustralyadan gelelim et fiyatlarını indirelim.Çok yerinde bir başlık itidal tavsiye eden arkadaşımıza ve alkışlayan agresiflere teşekkürler.
:D

Yav BT örtmeni kadar taş, can sıkanların başına düşüversin olma mı ? Meslek lisesinde dahi böyle, elaman ! gözüyle bakıyolar bize. Suç acaba bizde mi ?

Başlığın ne zaman açıldığını görmeyen, o zamanlarda hangi konu ve mesajların yazıldığını bilmeyen arkadaşlar susarlarsa kendileri için daha güzel bir iş yapmış olurlar kanaatindeyim...

mnv' Alıntı:
Başlığın ne zaman açıldığını görmeyen, o zamanlarda hangi konu ve mesajların yazıldığını bilmeyen arkadaşlar susarlarsa kendileri için daha güzel bir iş yapmış olurlar kanaatindeyim...

Ne mesajları yazılmış acaba hocam?

mnv' Alıntı:

Susmak ! Kim acaba, susma eylemi içerisine girmesine kanaat getirilen ve mesajı beğenilmeyen arkadaş ?

Geri