DijitalPanoTV.com 'u SATIYORUM

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.

ikuru

Aktif Üye
Yaklaşık 5 bine yakın kayıtlı okulu ve 9 bine yakın kayıtlı kullanıcısı olan 2015 yılından bu yanadır faaliyet gösteren Dijitalpanotv.com 'u maddi problemlerden dolayı satıyorum.
İlgilenen arkadaşlara duyrulur.
Fiyat belirlemedim, ederi nedir? bilmiyorum.

hocam ücretli hale getirseydin satın alırdık,
gerçekten işimizi güzel görüyordu

Sayın hocam bu sitenin hosting ve domain masraflarından dolayı satıyorsanız bence satmayın. Ücretsiz hizmet verdiğiniz okullara duyuru yayınlayarak durumu bildirin, en azından sunucu masraflarınız vs. karşılanır diye düşünüyorum. Biz henüz kullanmıyoruz ama bunun için binlerce okulumuz mevcut bir şey varken para harcamasın diye düşünüyorum. Bilmiyorum, BBNET'e devretseniz nasıl olur? Sayın yöneticilerim, ne dersiniz?

Valla ben çok memnunum, çok okulda kullanıyor... Bence bbnet üzerine alınabilir, elimizi taşın altına koyalım derim. Kapansın istemem...

Gerçekten çok memnunum, 3 senedir kullanıyorum, satma hocam, emeğinin karşılığını iste, bir ücret belirle, cüzi miktar olursa kullanan okulların %60-70 i satın alır zaten. Sen de rahatlamış olursun

Hocam ben gündüz saatlerinde de belirtmiştim mesajla. Destek olalım. Çok kullanıcısı olduğunu düşünüyorum. Cüzzi miktarlar bile yıllık masrafınızı karşılar sanırım. Bilmiyorum detay paylaşmanız mümkün mü giderler,tüketimler ile ilgili...Tek başımıza altından kalkabileceğimizi düşünsem inanın alırdım.

Sayın Hocam satmayın bizde bu sene kullanmaya başladık. Harcamalar için okullar gönüllü yardım ederiz diye düşünüyorum. Bbnet üzerinden alınabilir. Yada bte derneği alsa . Çözüm bulunabilir

Bilgi isteğine cevap da vermedi. Belki satmaktan vazgeçmiştir arkadaşlar.

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri