DigiturkPlay ile Sezonluk Web Üyeliği için Ortak Arıyorum.

Kodla Büyü
Galatasaraylıyım.. Üç kişilik ortaklık için katılabilirim... Hatta full paket bile olabilir.. Euroleuge vs.. olan paket..

Ben tüm sezon var demiştim. 3 büyüklerin dışındaki bir takım için aldım. İsteyen ortak olurum diyen arkadaşlar var ise Özellikle GS-FB-BJK ve TS'li arkadaşlarla iletişime geçebilirim.
NOT: Standart Kalite bendeki. Yükseltilebilir mi bilmiyorum.

hocam paket yukseltilebilir. yanlız bu 4 buyukler dısında bir takım icin aldıysan maçın baska maçlarla cakısma ihtimali cok yuksek olacaktır. aynı anda sadece 1 kişi hesaptan baglantı kurabiliyor.bunu dikkate alman gerekiyor.

YuLiaN' Alıntı:
hocam paket yukseltilebilir. yanlız bu 4 buyukler dısında bir takım icin aldıysan maçın baska maçlarla cakısma ihtimali cok yuksek olacaktır. aynı anda sadece 1 kişi hesaptan baglantı kurabiliyor.bunu dikkate alman gerekiyor.

Düşünen varsa bu konuyu hallederiz hocam :) Durumlar değişti çünkü :)

Valla ben de Galatasaray ve Balıkesirspor maçları için ortak olabilirim. Düşünen olursa pm ile ulaşabilir. 1200 'lük veya 1800' lük yayın farketmez.

2 arkadaşız (fb ve bjk) gs li arkadaş ariyoruz. Yanina da ts li gelse tadindan yenmez. :)

son haftalarda ne yapacaksınız arkadaşlar? şampiyonluğa oynayanlar ve düşenlerin maçları aynı anda oynanacak. kavga çıkmasın sonra:)

bu arada tv ye bağlayacaksanız düşük kaliteyi almayın...

arkadaşlar ben de gs liyim baştan söyleyeyimde. pekala derbilerde ne olacak kim izleyecek bi bilgisi olan varsa yazsın.

Geri