Digiturk Play

Kodla Büyü

yildizli_85

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar
geçtiğimiz sezonlarda buradan indirimli link paylaşan arkadaşlar olmuştu. Bu sezonunkini de paylaşabilecek bir arkadaş varmı?
800K ya 360 diyor, bence fazla. Geçen sene 1200k izliyordum, onu bulamadım bu sene

hocam 1200k satışa çıkarılmadı sadece 800k yada 1800k satışa çıkardılar.Oyüzden 6 yıldır sürekli aldığım digitürkplayi bu sene almayacağım çevremede tavsiye etmiyorum. Oyüzden alma derim illa alıcaksanda 319 liraya bana özel diye yollamışlardı yollayabilirim linki 800k için...

şimdi, mh aradım standart kalite için 480 k dedi!
şuan fiyat 379 tl..
yanlışız vardır diyorum, sistem bakıyorum diyip durdu,
800k olduğunu iddia eden arkadaşlar bilgiyi nerden aldınız?
site değişmiş örnek videolar falan yok bilgi desen sıfır, 1200 k ise üye olacaz değilse gerek yok..

EynelMefer' Alıntı:
şimdi, mh aradım standart kalite için 480 k dedi!
şuan fiyat 379 tl..
yanlışız vardır diyorum, sistem bakıyorum diyip durdu,
800k olduğunu iddia eden arkadaşlar bilgiyi nerden aldınız?
site değişmiş örnek videolar falan yok bilgi desen sıfır, 1200 k ise üye olacaz değilse gerek yok..

demekki standart kaliteyi iyice düşürmüşler, yüksek kalite satalım diye, bu sene bana 309 tl diye mesaj attılar, ucuzlar diye almadım 319 tl ye çıktı , bu sene almayacağım. her sene 20 lira zam geliyordu. bu sene 40 lira zam geldi.

Bende 3 yıldır kullanıyorum, bu sene bu fiyatlardan dolayı bırakıyorum hem bjk bir sene daha şampiyon olamaz :D

bilisimweb' Alıntı:
hocam 1200k satışa çıkarılmadı sadece 800k yada 1800k satışa çıkardılar.Oyüzden 6 yıldır sürekli aldığım digitürkplayi bu sene almayacağım çevremede tavsiye etmiyorum. Oyüzden alma derim illa alıcaksanda 319 liraya bana özel diye yollamışlardı yollayabilirim linki 800k için...

tekrar aradım , 1200 k dediler standart kalite için.. siz nerden öğrendiniz acaba bu bilgiyi.. (379/4=95 tl)
95 tl ye standart kalite için fenerli arıyoruz ilgilenenlere duyurulur :)

Geri