Digitürk İnternet Kampanyası?

Kodla Büyü

Caterpillar

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar dıgıturk un interneti nasıl bilgi verebilir misiniz? kullanan oldu mu daha önce hızı nasıl aceba.
ben şu anda ttnet e 55 tl internet 20 tl telefon faturası toplam 75-80 tl fatura ödüyorum..
aynı zamanda dıjıturk alıcam bi de onun fiyatı derken 100 ü geçecek.
ama dıjıturk internet kampanyası ile bu işi 84 de hallediyorsun.sizce mantık lı mı? :shock:
kampanyalar burda
http://www.digiturkinternet.net/digitur ... h34JpK-2So

geçen sene kulandım digiturkplayi. gayet güzeldi. derbi maçlarda biraz sıkıntı oluyordu

yalnız internet için türksat üzerinden abonelik yapılacak diyor. Yani oturduğunuz apartmanda kablo tv olması lazım diye anladım ben

hocam peket güzel görünüyor fakat ben daha değişik bir öneride bulunayım.
Eğer oturduğunuz yerde fiber internet varsa, kampanyalı limitsiz bi fiber internet paketi alın.
Ben 30 tl ye kullanıyorum. Siz de bulursanız 40 tl civarı iyidir.
Sonra da direk dijitürkplay alın. aylık 25 tl ye gelir.
40+25= 65 tl
hemde şampiyonlar paketi değil full paket olur.
Dijitürk kullanıcısıydım, dijitürkplay'e geçtim.
Çok memnunum, internet hızınız 3 mbps den aşağı olmazsa çok keyifli ve rahat izlersiniz.

seçim sizin.

iyi alışverişler.

kingings' Alıntı:
hocam peket güzel görünüyor fakat ben daha değişik bir öneride bulunayım.
Eğer oturduğunuz yerde fiber internet varsa, kampanyalı limitsiz bi fiber internet paketi alın.
Ben 30 tl ye kullanıyorum. Siz de bulursanız 40 tl civarı iyidir.
Sonra da direk dijitürkplay alın. aylık 25 tl ye gelir.
40+25= 65 tl
hemde şampiyonlar paketi değil full paket olur.
Dijitürk kullanıcısıydım, dijitürkplay'e geçtim.
Çok memnunum, internet hızınız 3 mbps den aşağı olmazsa çok keyifli ve rahat izlersiniz.

seçim sizin.

iyi alışverişler.
malesef hocam köy yerindeyim en fazla 1 mgbit hızımız :oops:

Hocam ayda 93 liraya bütün maçları izleme fırsatın var, d smart al, internet ile birlikte 84 lira, sonra 2 arkadaş bul (sen bjk isen, arkadaşların gs'li ve fb'li olacak) digiturk play ay yılda 270 lira, 10 taksit. 27/3= 9 lira falan. Alsana takımının lig maçları, ve tüm şampiyonlar ligi, uefa maçları. Yanında nba, la liga, formula 1 de hediye. Bi düşün derim...

okanformula' Alıntı:
Hocam ayda 93 liraya bütün maçları izleme fırsatın var, d smart al, internet ile birlikte 84 lira, sonra 2 arkadaş bul (sen bjk isen, arkadaşların gs'li ve fb'li olacak) digiturk play ay yılda 270 lira, 10 taksit. 27/3= 9 lira falan. Alsana takımının lig maçları, ve tüm şampiyonlar ligi, uefa maçları. Yanında nba, la liga, formula 1 de hediye. Bi düşün derim...
yok hocam ortak yapacağım bi iş değil.benim amacım lig tv yi ve interneti tek başıma en ucuz şekilde kapatmak :)

ben kullanıyorum arkadaşlar. interneti doping adsl veriyor ttnet altyapısıyla benimki 8 mb'a kadar olanından herhangi bir sorun yaşamadım kullanmaya başlayalı 5 ay olacak ama 24 ay taahütlü malesef...

sulu_man' Alıntı:
ben kullanıyorum arkadaşlar. interneti doping adsl veriyor ttnet altyapısıyla benimki 8 mb'a kadar olanından herhangi bir sorun yaşamadım kullanmaya başlayalı 5 ay olacak ama 24 ay taahütlü malesef...
hocam ev telefonu gerekiyormu acaba?

Bence kablo tv nin kampanyası en iyisi. Heemn kablo tv hem 20 mb internet(uydunet) 49 tl. Ben yaptırdım memnunum digturk ve interneti iptal ettirdim(superonline). internet hızım şuan 19 mbit civarı.

inanakyol' Alıntı:
Bence kablo tv nin kampanyası en iyisi. Heemn kablo tv hem 20 mb internet(uydunet) 49 tl. Ben yaptırdım memnunum digturk ve interneti iptal ettirdim(superonline). internet hızım şuan 19 mbit civarı.
uydunet her yerde yok, istanbul da bile belirli semtlerde yokmuş...

digitürkün değil de dsamartın kampanyasına başvurdum

kesinlikle önermiyorum

zira sözleşmeyi yaptıktan sonra müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsunuz

gece yarısı 3 te yarım saat bekleyerek ulaşabiliyorsunuz

yaşadığınız sorunlarla başbaşa kalıyorsunuz

2 yıl taahhüt verip bu duruma katlanmak zorunda kalıyorsunuz

Allah tan 1 hafta içinde cayma hakımı kullanıp iptal ettirdim. 40 lira kurulum ücreti ödeyip bi daha da bulaşmam

aynı şey digitürk için yaşayan akrabam oldu

her ikisini de kesinikle tavsiye etmiyorum

Geri