Derslerimiz zorunlu olmayacakmış.

Kodla Büyü
ismailt' Alıntı:
Arkadaşlar bu etkileşimli tahtalar her okula kurulacak ve tabletler dağıtılacak demi. Burdan Dernek başkanımıza ve sizlere sesleniyorum.Milli eğitim Bakanına Başbakana ve tüm bakanlık birimlerine tweet ya da mail yada faks ne olursa...Bu fatih projesinde bize mahkumsunuz ve bu projeyi biz görevlendirmeyle yürütmeyeceğiz ya bizim norm sorununu çözersiniz ya da Fatih projesiyle başbaşa kalırısnız kime yaptırıyorsanız yaptırın diye rest çekmeliyiz. Bakın size sesleniyorum zümrelerim.bu fırsat kaçtı kaçtı yoksa başızını çok vurursunuz.Cesaretli olun haklarınızı bilin. Beni zorla görevlendirmezler. Eğer birimizi zorla görevlendirirseler hepimiz sesimiz yükseltmeli o görevlendirmeyi yapanları buna pişman etmeliyiz. Size diyorum birlik olucaz birimize yapılan hepimize yapılmıştır. Fatih projesinde benim norm sıkıntımı çözmeyen bakanlığa zırnık destek olmam zorla görevlendirmye kalkarsa elimden ne geliyorsa Allah'ın izniyle yaparım.

Ah be hocam formatörlüktede söyleye söyleye dilimizde tüy bitti, bir türlü toplu olarak görevlendirmeyi kabul etmemeyi yapamadık. Aslında yapsak sorun bir şekilde çözülecek , en kötü her okula 1 btr normu verecekler ama biraz ağır olacak BİZ ADAM DEĞİLİZ...

serkanaytekin' Alıntı:
ismailt' Alıntı:
Arkadaşlar bu etkileşimli tahtalar her okula kurulacak ve tabletler dağıtılacak demi. Burdan Dernek başkanımıza ve sizlere sesleniyorum.Milli eğitim Bakanına Başbakana ve tüm bakanlık birimlerine tweet ya da mail yada faks ne olursa...Bu fatih projesinde bize mahkumsunuz ve bu projeyi biz görevlendirmeyle yürütmeyeceğiz ya bizim norm sorununu çözersiniz ya da Fatih projesiyle başbaşa kalırısnız kime yaptırıyorsanız yaptırın diye rest çekmeliyiz. Bakın size sesleniyorum zümrelerim.bu fırsat kaçtı kaçtı yoksa başızını çok vurursunuz.Cesaretli olun haklarınızı bilin. Beni zorla görevlendirmezler. Eğer birimizi zorla görevlendirirseler hepimiz sesimiz yükseltmeli o görevlendirmeyi yapanları buna pişman etmeliyiz. Size diyorum birlik olucaz birimize yapılan hepimize yapılmıştır. Fatih projesinde benim norm sıkıntımı çözmeyen bakanlığa zırnık destek olmam zorla görevlendirmye kalkarsa elimden ne geliyorsa Allah'ın izniyle yaparım.

Ah be hocam formatörlüktede söyleye söyleye dilimizde tüy bitti, bir türlü toplu olarak görevlendirmeyi kabul etmemeyi yapamadık. Aslında yapsak sorun bir şekilde çözülecek , en kötü her okula 1 btr normu verecekler ama biraz ağır olacak BİZ ADAM DEĞİLİZ...

başka branştan kişileri görevlendirip yollarına devam ederlerse biz de :eek: böyle bakarız.
ben formatör olmadım yıllarca ama hep bir başkası bulundu çalıştığım okulda.. hiç boşta kalmadı formatörlük.

zilal' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:
ismailt' Alıntı:

başka branştan kişileri görevlendirip yollarına devam ederlerse biz de :eek: böyle bakarız.
ben formatör olmadım yıllarca ama hep bir başkası bulundu çalıştığım okulda.. hiç boşta kalmadı formatörlük.

Hocam bırakın başkası formatör olsun bırakın millet angaryalarla uğraşsın biz dersimize sahip çıkalım.Bu işi topluca yapabilsek sorun yavaş yavaş çözülecek. Yav dersime girip çıkıp gidiyorum bana bozuk bilgisayarlardan. gelip söylüyorlar format atılması lazımdır idareye gidin diyorum çekip gidiyorum banane ya.Beni afedersiniz itin bi tarafına sokacak bakanlık ben de aman devlet aman millet aman okul aman işler görülsün diyeceğim.Önce hakkımı verin sonra ben size nasıl hizmet ediyorum görün.Yok öyle kullan kullan ama hakkımı vermeyi bırak daha var olanları elimden al.

Arkadaşlar ders mers artık yok. Yahu anlamıyorum ben sizi adam daha ne desin ki ümidinizi kessin. Ben ders ders diye her ortamda dillendiriyordum ama dünkü açıklama gayet net. DERS YOK

Bari aynı şekilde devam edip norm olayının üstüne gidelim. Bari norm düzelsin. Bırakın bakanı falan. Herkes aynı anda başbakana tweet atsın. aynı cümlelerle...

adminler sabit bir başlık açıp bir tarih belirlesin. Herkes o tarih ve saatte tweet bombardımanına tutsun.

"BT Öğretmenleri Norm Fazlası. Her yıl başka bir yerde görev yapıyoruz. Aile kuramıyoruz."

A.BÖKEN : Öğrenciler bilişim derslerine sadece oyun oynamayı ve belki facebook'a girmek gibi bazı şeyleri bilerek geliyor olabilir ki bu durumda bütün öğrenciler için geçerli değil, ilerleyen dönemlerde öğrencilere Estonya'daki gibi ilköğretimin ilk yıllarından itibaren yazılım ve donanım gibi derslerin verilmeye başlanması daha uygun olmaz mı? Bilişimde ilerlemenin yolu burdan geçmiyor mu sizce?

demedikçe bu sorun çözülmeye başlamaz zaten. Soruya bak :

A.BÖKEN : Bilişim öğretmenlerinin durumu ne olacak?

Böyle soruya ben bakan olsam : "Sana ne? Elalemin derdi seni mi gerdi" derim, yemin ederim. Sen git önce soru sormasını öğren :verymad:

goodielife' Alıntı:
adminler sabit bir başlık açıp bir tarih belirlesin. Herkes o tarih ve saatte tweet bombardımanına tutsun.

"BT Öğretmenleri Norm Fazlası. Her yıl başka bir yerde görev yapıyoruz. Aile kuramıyoruz."
Hocama katılıyorum. Yine bozuldu moralim :verymad:

Geri