ders saati seçimi ve işletmelerde beceri eğitimi

Kodla Büyü

yusuf0686

Aktif Üye
arkadaşlar bir sorum olacak
gelişmiş ınternet uygulamaları dersi verı tabanı alanında zorunlu ders ön koşulu nesne tabanlı almıs olmak fakat soyle bır sorun var

12. sınıflarda 26 saat ders var bunun 24 u işletme kalan 2 sınede acık kaynak almak zorundayım ben bu dersı işletme ders saatınden alabılırmıyım? 21 ısletme 3 saat gelısmıs ınternet seklınde bılen var mı?

1.si işletme 21 saat olmaz. 2.si gelişmiş internet uygulamaları veri tabanı dalında zorunlu ders değil.

veri tabanı dalında zorunlu dersler B.T.T, Nesne tabanlı ve İ.B.E. teknik lise ise son sınıfta İ.B.E yerine Veri Tabanı dersi zorunlu.

Hocam bildiğim kadarıyla 24 saat işletmelerde beceri eğitimi bunun yanında 2 saat internet programcılığı, açık kaynak i.s. veya mesleki yabancı dil derslerinden birisini seçebiliyoruz. seçmediğimiz derslerin modüllerinide işletmelerde beceri eğitimi dersinin konuları arasına dağıtıyoruz..

bilisim-tef' Alıntı:
1.si işletme 21 saat olmaz. 2.si gelişmiş internet uygulamaları veri tabanı dalında zorunlu ders değil.

veri tabanı dalında zorunlu dersler B.T.T, Nesne tabanlı ve İ.B.E. teknik lise ise son sınıfta İ.B.E yerine Veri Tabanı dersi zorunlu.

zorunlu derken terım hatası yaptım sanırım verı tabanı dalında gorunen dersler nesne tabanlı verı tabanı ve gelısmıs ınternet uygulamaları dersı ben bu derslerın 3 unude vermek zorunda degılmıyım?

bas_kan' Alıntı:
Hocam bildiğim kadarıyla 24 saat işletmelerde beceri eğitimi bunun yanında 2 saat internet programcılığı, açık kaynak i.s. veya mesleki yabancı dil derslerinden birisini seçebiliyoruz. seçmediğimiz derslerin modüllerinide işletmelerde beceri eğitimi dersinin konuları arasına dağıtıyoruz..
hocam gecen sene 2 saat meslekı ıng verdım bu senede 2 saat acık kaynak verecegım ama dal dersı gorunun gelısmıs ınternet uygulamarına saat kalmadı ya i.b.e den calacam yada secmelıden alacam
yada hıc vermesem dıplomada sorun olacak mı?

Geri