denizliforfun.com

Kodla Büyü
onunla uğraşıyorum hocam.
boyutlarıyla oynasam herhalde bir sıkıntı çıkmaz dimi?
Ayrıca teşekkür ettim

arkadaşlar adsense den reklam aldım ancak reklamlar üst üste bindi direk reklam kodlarının boyutlarını mı değiştireyim yoksa tekrar adsense girip istediğim boyutta reklam mı alayım?
not: kodları değiştirsem bir sıkıntı oluyor mu?

daha önceleri reklam boyutlarıyla oynamak banlanma nedeniydi. Yanılmıyorsam- siz yine de araştırın- artık banlanma nedeni değil diye biliyorum.
tanzzz1' Alıntı:
onunla uğraşıyorum hocam.
boyutlarıyla oynasam herhalde bir sıkıntı çıkmaz dimi?
Ayrıca teşekkür ettim

hocam kodlarla oynamak ban sebebiymiş.
ayrıca şunu da bilmiyordum. aynı adsense kodlarıyla başka sitelere eklene biliniyormuş.
yani 1 kodu sahip olduğun diğer sitelere de ekleme yapabiliyormuşsun.

tanzzz1' Alıntı:
hocam kodlarla oynamak ban sebebiymiş.
ayrıca şunu da bilmiyordum. aynı adsense kodlarıyla başka sitelere eklene biliniyormuş.
yani 1 kodu sahip olduğun diğer sitelere de ekleme yapabiliyormuşsun.
aman hocam adsense ayarlarında izin verilen siteler var.Oraya kendi siteni yazmalısın.Oraya hiçbir şey yazmazsan başkası reklamlarını alıp banlanacak şekilde kendi sitesine koyar ve direk güm. İzin verilenlere sadece kendi siteni yazarsan sorun yok.

hocam kendi sitemi otomatik alıyor. başka sitelerime aynı reklamı koymak için sizin dediğiniz gibi ekleme yapılması gerekiyor.

tema seçimin yanlış bu temanın logo yeri tek satırlık, siz tek satırlık yere 2 satırlık logoyu sıkıştırmışsınız.
portal siteniz için logo yeri daha büyük bir tema seçebilirdiniz
alt bölümü bomboş ama sağ sütunu aşağıya uzatınca bozmuş siteyi. sitede anlam bütünlüğü yok modüller düzgün dağılmamış insanın siteniin bir kültür sanat sitesi olduğunu anlaması zorlaşıyor. gavick in demolarını aynen editlemişsiniz ama bu kadar modüle gerek yok gibi
sitenin footerinin altında boşluk belirmiş oı boşlukta bir script çalışıyor acaba temanın wa-rez olma ihtimali var mı?

Geri