Denizli Norm Fazlası Öğretmenler Dikkat

Kodla Büyü
Bir bilgim yok hocam, benim için bugün açıklanması süpriz oldu zaten. Atama takviminde 10 ocakta açıklanacağı yazıyordu...

Neden atama yapılmadı acaba? Tercih yapanlarda atanmamış çünkü... Bakalım bizimle ilgili ne gibi süpriz düşünüyorlar :)

Denizli MEM norm fazlası branş öğretmenleri için 2. duyuru yapmış.

1. duyuruda ve atamada sanırım tercihlerine göre atama yaptı. şimdi resen atamaları da yapacaklar sanırım. 1. atamalarda hiç BT öğretmeni atanmamıştı. Bana göre bunun sebebi şunlar olabilir;

1-) Hiç BT öğretmeni tercihte bulunmadı

2-) Öncelikli olarak sanırım norm fazlası olduğu il ya da ilçe merkezlerinde tercihlerine göre atadılar. şimdi bu duyuruda resen boş olan yere atayacaklar( En mantıklı olan bu sanırım, çünkü BT öğretmenleri için merkezde boş yer yoktu zaten)

3-) BT öğretmenlerini şimdilik atamayacak olabilirler.

Ekli dosyalar

• 10.01.2013.rar
    542.7 KB · Görüntüleme: 33
bir önceki atamada atanmak isteyen,tercih yapan oldu mu acaba?
tercih yaptığını bildiğiniz birisi var mı?
yönetici atama yönetmeliği çıkacak diye sadece duyum üzerine yönetici atamalarını iptal edenler bizim norm ile ilgili çalışmaların olduğu ile ilgili duyumları hiç mi duymuyorlar?

hgx2' Alıntı:
bende şimdi gördüm. bence 2 seçenek doğru.

1. atama sonuçlarını şöyle bir incelediğim zaman ilçeden merkeze atanan branş öğretmenleri olmuş, yani bu da benim 2. teorimi çökertiyo :scared:

Bildiğim tanıdığım tercih yapan BT öğretmeni yok denizlide,

Resen atama yapmadıkları için sevinmiştim en azından 1 dönem daha umutlanmıştım bizimle ilgili bi çalışma bi ışık olur diye... Ama 1. duyuruda tercih yapmamıytım, 2. duyuruda da tercih yapmayacağım. Alıştırmıştım ben kendimi uzak diyarlara gitmeye :shock:

1. atamada neden hiç BT öğretmeni yok onu öğrenmek lazım

evet tercih yapan BT ci var mı aramızda? bu önemli bir ayrıntı.
Bir duyum aktarmak istiyorum; eğitim bir sen li bir arkadaşım ikinci dönem ilk ve orta okullarda BTR görevlendirmesi yapılabilir duyumu almış, umarım bu doğrudur. Eğer böyle birşey düşünüyorlarsa resen atama yapmayabilirler.

resen atamalar iptal edilmiş, il emrinde çalışanlar dışındakilerin atamaları yapılmayacakmış. :D
yarın saat 10da halk eğitim merkezinde bt öğretmenleri toplantısı varmış.

Güzel bir haber inş şu stresten kurtuluruz artık, toplantıda görüşürüz

Geri