DENEYAP Atölyeleri Eğitmenlerini Arıyor!

Kodla Büyü

yetsin

Aktif Üye
Deneyap Teknoloji Atölyeleri YAZILIM TEKNOLOJİLERİ ve İLERİ ROBOTİK eğitmenlerini arıyor!

YAZILIM TEKNOLOJİLERİ İçin Başvuru Alınacak Atölyeler

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Antalya, Alanya, Çanakkale, Çorum, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, Hakkari, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kastamonu, Konya, Manisa, Malatya, Muğla, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon, Tokat, Yozgat, Yüksekova

İLERİ ROBOTİK İçin Başvuru Alınacak Atölyeler

Adana, Ankara, Antalya, Alanya, Edirne, Eskişehir, Erzurum, Hakkari, Yükseova, İzmir, Konya, Manisa, Muğla ve Trabzon

Milli Teknoloji Hamlesi yolunda yarının teknolojisini üretecek gençleri yetiştirme hedefimizde bizimle birlikte olmak isteyen tüm eğitmenlerimizin başvurularını bekliyoruz.

Son Başvuru Tarihi: 3 Mart 2021

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için http://bit.ly/basvurudeneyap sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

eb119d81e8882b10b0d92b0abbcda515.jpg
45d7fb029b84dbfcde085537d059056e.jpg

Web sitesinde bulamayıp sormak istediğiniz her konuda yardımcı olmak isterim.

MİLLİ TEKNOLOJİ HAMLESİ yolunda sen de adımını at!

uzun zamandır gruplarda duyurusu yapılıyor sanırım başvuru sayısı yeterli değil sebebinin eğitici saat ücreti olduğunu tahmin ediyorum.

Farklı ilden katılım sağlayabiliyormuyuz? Benim bulunduğum ilde yok ama yakın bi ilde var ona başvuru yapabilirmiyim?

Ne kadarlık bir ücret soz konusu hocam
Eğitim vermek istediği günler ve seanslar (Aday uygunluğuna göre 4 seçeneği de seçebilir) o Cumartesi Öğleden Önce (09:00 – 13:00) o Cumartesi Öğleden Sonra (13:30 – 17:30) o Pazar Öğleden Önce (09:00 – 13:00) o Pazar Öğleden Sonra (13:30 – 17:30)
Eğitimlerde saatlik ücret ödemesi 30 tl’dir. Ödemeler eğitim dönemi tamamlandıktan sonra toplu halde yapılacaktır.
Farklı ilden katılım sağlayabiliyormuyuz? Benim bulunduğum ilde yok ama yakın bi ilde var ona başvuru yapabilirmiyim?
Aday, kendisine en uygun lokasyondaki deneyap şubeleri arasından 3 tercihte bulunur. Eğitmen olması durumunda; şube, gün, saat tercihi ve derslikteki eğitmen kontenjanı dikkate alınarak eğitim vereceği şube belirlenir.

Sorum: Diğer illerde niye yok?
12 ilde başladı, şuan 31 ilde var, 81 ile de açılacak.
uzun zamandır gruplarda duyurusu yapılıyor sanırım başvuru sayısı yeterli değil sebebinin eğitici saat ücreti olduğunu tahmin ediyorum.
Başvuru sayısı hedeflenin altında evet. Çok başarılı öğrenciler seçildiği için, eğitmenlerin de en iyilerini seçmek için herkese duyurmaya çalışıyoruz.
DYK haftasonu ücretinden ödeniyor, haftada 4 saat. 35₺ ancak şuan üst yönetim değerlendirmesinde 45₺ olması durumu. İşin karşılığı 100₺ bile değildir belki ama amacımız milli teknoloji hamlesi yolunda üzerimize düşeni yapmaktır.
Ulaşım sizin için sorun olmayacaksa olabilir.

12 ilde başladı, şuan 31 ilde var, 81 ile de açılacak.

Başvuru sayısı hedeflenin altında evet. Çok başarılı öğrenciler seçildiği için, eğitmenlerin de en iyilerini seçmek için herkese duyurmaya çalışıyoruz.
DYK haftasonu ücretinden ödeniyor, haftada 4 saat. 35₺ ancak şuan üst yönetim değerlendirmesinde 45₺ olması durumu. İşin karşılığı 100₺ bile değildir belki ama amacımız milli teknoloji hamlesi yolunda üzerimize düşeni yapmaktır.

Ulaşım sizin için sorun olmayacaksa olabilir.
tabi elbette üzerimize düşeni yapalım hiç sözüm yok lakin şahsi düşüncem hem yazılım bilgisi hem pedagojik formasyon bilgisinin istendiği noktada bilginin değeri saatlik 30 tl de olmaz.

Bu şartname güncel eğitmenlik ihtiyacı için değil, yanlış yönlendirme olmaması adına eğitmenlik şartnamesinin şu şekildedir: EĞİTMENLİK ŞARTNAMESİ

tabi elbette üzerimize düşeni yapalım hiç sözüm yok lakin şahsi düşüncem hem yazılım bilgisi hem pedagojik formasyon bilgisinin istendiği noktada bilginin değeri saatlik 30 tl de olmaz.
30 TL ücreti nereden öğrendiniz bilmiyorum lakin Deneyap Atölyelerinde DYK kurs saat ücreti olarak ödeme yapılıyor, şuanki kesintiler yapılmış DYK kurs ücreti: 41.9 TL olduğunu öğrendim. Önceden de dediğim gibi saat ücreti bana göre de 100 TL olmalı.

Derse iki eğitmenin aynı anda girdiğini de hatırlatmak isterim.

Daha çok gönüllülük işi olan bu yolda bizimle yürüyecek arkadaşları aramızda görmek isteriz.

Herkese çalışmalarında başarılar dilerim.

Bu şartname güncel eğitmenlik ihtiyacı için değil, yanlış yönlendirme olmaması adına eğitmenlik şartnamesinin şu şekildedir: EĞİTMENLİK ŞARTNAMESİ

30 TL ücreti nereden öğrendiniz bilmiyorum lakin Deneyap Atölyelerinde DYK kurs saat ücreti olarak ödeme yapılıyor, şuanki kesintiler yapılmış DYK kurs ücreti: 41.9 TL olduğunu öğrendim. Önceden de dediğim gibi saat ücreti bana göre de 100 TL olmalı.

Daha çok gönüllülük işi olan bu yolda bizimle yürüyecek arkadaşları aramızda görmek isteriz.

yanlış biliyorsunuz ücret 30 tl

Ben Bilim Üsküdarda nesnelerin interneti eğitimi vermiştim. Ücret düşünerek değil birilerine faydalı olacak şekilde başvuru yapmak mantıklı. Ücret yapacaklarınız karşısında az kalıyor o kesin ama projeler çıkarıyorsunuz, dereceler alıyorsunuz öğrencilerinizle en büyük mutluluk bu oluyor :) Malesef pandemiden dolayı o heyecanı tekrar yaşayamıyorum

Ben Bilim Üsküdarda nesnelerin interneti eğitimi vermiştim. Ücret düşünerek değil birilerine faydalı olacak şekilde başvuru yapmak mantıklı. Ücret yapacaklarınız karşısında az kalıyor o kesin ama projeler çıkarıyorsunuz, dereceler alıyorsunuz öğrencilerinizle en büyük mutluluk bu oluyor :) Malesef pandemiden dolayı o heyecanı tekrar yaşayamıyorum
Çok güzel özetlemişsiniz hocam, teşekkürler.
Deneyaptaki fiziki ortamı,eğitim verecekleri öğrencileri herkes önceden görebilse anlattığınızı herkes yaşayacaktır.
Okullardaki gibi problemli, başarısız öğrencileri burada göremeyeceksiniz. Veya okulda şu malzememiz eksik, almak için şöyle bir proje yapalım diye uğraşmayacaksınız.
Her türlü malzeme materyal eğitim içeriği hazır sizi bekliyor olacak.
Öğrenciler eğitmenleri gibi birkaç sınavdan geçmiş olarak geleceğinden başarı üst seviyede olacak.
Sorun hiç mi yok var ama zamanla çözülecek, değişecek şeylerdir.
Bir de en nihayetinde bu öğrenciler ülkemizin geleceğine yön verecekler vakti geldiğinde. Bu kişilerin şekillenmesinde, öğretmen olan herkesin rol almak isteyeceğini düşünüyorum.

Son düzenleme:
Başvuruda CV isteniyor hocam, örnek bi CV ya da şablon var mı acaba

saatlik ucreti dyk dan bile az. ayrica hafta sonlari kilit. ucretler donem tamamlandiktan sonra aliniyor ve de iki kere gidemediginizde ucreti alamiyorsunuz.

guzel tarafi da istekli ogrenci ve sunulan imkan. kendini geliştirme firsati.

saatlik ucreti dyk dan bile az. ayrica hafta sonlari kilit. ucretler donem tamamlandiktan sonra aliniyor ve de iki kere gidemediginizde ucreti alamiyorsunuz.

guzel tarafi da istekli ogrenci ve sunulan imkan. kendini geliştirme firsati.
Ücreti neysede 2 kez gelmeyince kısmı ilginçmiş.

Eğitmen başvurusu açık bende. Yeni kurulacağı için olabilir mi?
Eğitimen başvuru tarihi geçmiş

Sınavı mı geçemediniz hocam? Ben de şimdi başvuru yaptım. Sırada sınav var herhalde.

Geri