Deneme

Kodla Büyü
dene ME.. hele ki çalışıyorsa elleme :))

bozulur üstüne kalır.. :))

Ne saçmalıyorsunuz siz bir türlü anlayamıyorum, 2010-2012 seneleri arasını özetleyen mesajları tekrar yazmayayım diyorum ancak; her fırsatta anlam verilemeyen boş mesaj yazmaya uygun bir konu başlığı görüldüğünde hemen YENİ HORTUM KONUSU olur mu? HORTUM konusu hortladı vb... mesajlar geliyor gerçi bu kez 1 gün sabretmeyi başarabilenler olmuş....
Hiç mi sosyal medya hesabınız yok, hiç mi meb hattı dışında internete erişim imkanınız yok, hiç mi whatsapp gruplarınız yok , çok mu boş vaktiniz var okulda...
O konu başlığı gergin ve sıkıntılı ortamda, günlük hayatla ilgili başka bir konuda soru soran arkadaşın, esprili yanıt veren dalga geçmeye çalışan tepki gösterenlere eğlenceli şekilde yanıt vermesiyle gelişmişti
Yani bir sinir harbi sert ifadeler beklenirken, ilk mesajların eğlenceli olması, diğer kişileri de yaratıcı ve eğlenceli mesaj fotoğraf üretmeye teşvik etmişti, okullarda mesai saatleri uzun olduğu, Formatörlük uygulamasının olduğu ve zorunlu ders saatlerinin olmadığı, ve sosyal medya uygulamalarına erişim vb... kısıtlı olduğu dönemlerdi...
Neyse....

Cevap vermemizdeki amaç eğlenmekti zaten konu hortladı derken, burada bir aile gibiyiz paylaşımlar, diyaloglar samimiyet çerçevesinde, en azından ben öyle düşünüyorum. Konu başlığını gören içeriği tahmin ederek okuyordur yorumları.. sizin farklı meşguliyetleriniz varsa bakmazsınız içeriğe olur biter.. niye bu kadar ciddiye aldınız anlayamadım. ayrıca saçmalama iması bir öğretmene hiç yakışmamış.
Konu başlığını görünce aklıma gelen ilk 2 düşünce:
- Öğretmen arkadaş konu başlığını açmaktan vazgeçti ama konu başlığını silemeyeceği için deneme yazısı ile değiştirdi
- İnternet bağlantısını, hızını vb... denemek için bu konu başlığını açtı

Geri