Delta teknik servis

Kodla Büyü

anadoluman

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar lg g4 cihazımı paralel ithalat ile delta teknik servis güvencesiyle almıştım. Garantiden şüphelerim vardı. 2 hafta önce gönderdiğim telefonu sapasağlam yapmış göndermişler. Hoşuma gitti bilgilendirme amaçlı paylaşmak istedim.
Ayrıca bir arkadaşımın lg g3 ünde nde çatlak vardı. Komple kasayı değiştirdiler.

Edit: Telefonum dün elimden düştü ve cam kırıldı. Adamlar çakma ekran takmışlar. Orjinal ekran defalarca düşürmeme rağmen kırılmamıştı.

Son düzenleme:
Teşekkürler. Delta ile ilgili pek çok yerde sıkıntı olduğu söylenmiş.

ben de xiaomi note 3 almayı düşünüyorum bugünlerde. aynı şekilde delta ithalatçı garantili, şüphelerim vardı. güvenilir sanırım

telefon alirken kvk yada vestel gibi sirketin kendi garantisi yoksa kesinlikle delta olmasına dikkat ederim, bende.iyi seyler duydum bolca...

Siz yinede delta evo yada yetkili servise çok fazla güvenmeyin. Cihazı göndermeden önce detaylı video resim alın ki sonra size başka yerleri bozarak teslim etmesinler.

• Beğen
Tepkiler: omd
Ben de 2 ay önce lg g3 telefonumu delta servise gönderdim tam 4 ay boyunca göndermediler artık ısrarla aramalarımdan sonra telefonumu gönderdiler ama gönderdiğimden daha sorunlu bir şekilde geldi delta servis tam anlamıyla pişmanlık.

bende 2 yıl önce s4 telefonumu şebeke problemi nedeniyle tamire gönderdim. tamir görmediği gibi wifi problemi de başladı. telefonu 4 defa servise gönderdim en sonunda garanti kapsamına çıkarttılar ve benden para istediler. bahane olarakta etrafındaki kullanıma bağlı ufak tefek çizikleri gösterdiler.
kısaca bir daha delta nın getirdiği hiç bir telefonu almam. arkadaşların dediğinin aksine güvenilir bir firma değil.

Arkadaşlar tabiki sıkıntılı durumlarda vardır. En iyisi dediğiniz teknik servisi de sikayetci var a aratırsanız şikayet okursunuz :) ben kendi deneyimimi paylaştım sadece. Karar tabiki satınalanların

Delta teknik sıkıntılı bir servis.Az daha para koyup yetkili servis ürünleri alın arkadaşlar.Başınız ağrımasın sonra.

Hocam ben de delta servis ile satın almıştım. Söylediğiniz gibi hiçbir sorun olmadan tamir edip gönderdiler.

LG G4 telefonumu gönderdim geçtiğimiz sene, yaklaşık 30 gün içerisinde tamir edip gönderdiler. Delta serviste ilk gönderdiğim ürün olduğu için çekincelerim vardı ama sorunsuz tamamlandı.

2.gün önce arkadaşın mi5'i bozuldu mi not3 değişim önerdiler. kabul etmedi bakalım n'olacak.

Telefonum dün elimden düştü ve cam kırıldı. Adamlar çakma ekran takmışlar. Orjinal ekran defalarca düşürmeme rağmen kırılmamıştı. Bazen bazı şeyleri tecrübe etmek lazımmış :)
Paralel ithalata güvenmeyin yani

Geri