Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Delta teknik servis

Konu, 'Mobil Cihazlar ve Uygulamaları' kısmında anadoluman tarafından paylaşıldı.

Etiketler:

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. anadoluman

anadoluman Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar lg g4 cihazımı paralel ithalat ile delta teknik servis güvencesiyle almıştım. Garantiden şüphelerim vardı. 2 hafta önce gönderdiğim telefonu sapasağlam yapmış göndermişler. Hoşuma gitti bilgilendirme amaçlı paylaşmak istedim.
    Ayrıca bir arkadaşımın lg g3 ünde nde çatlak vardı. Komple kasayı değiştirdiler.

Edit: Telefonum dün elimden düştü ve cam kırıldı. Adamlar çakma ekran takmışlar. Orjinal ekran defalarca düşürmeme rağmen kırılmamıştı.

Son düzenleme: 14 Nisan 2018
    metafor bunu beğendi.
  2. hiboz

hiboz Seçkin Üye Seçkin Üye

Teşekkürler. Delta ile ilgili pek çok yerde sıkıntı olduğu söylenmiş.

3. neontester

neontester Aktif Üye

ben de xiaomi note 3 almayı düşünüyorum bugünlerde. aynı şekilde delta ithalatçı garantili, şüphelerim vardı. güvenilir sanırım

4. eyolcu

eyolcu Süper Üye Süper Üye

telefon alirken kvk yada vestel gibi sirketin kendi garantisi yoksa kesinlikle delta olmasına dikkat ederim, bende.iyi seyler duydum bolca...

5. OZOGUL

OZOGUL Seçkin Üye Seçkin Üye

Siz yinede delta evo yada yetkili servise çok fazla güvenmeyin. Cihazı göndermeden önce detaylı video resim alın ki sonra size başka yerleri bozarak teslim etmesinler.

omd bunu beğendi.
  6. Tugba oran

Tugba oran Üye

Ben de 2 ay önce lg g3 telefonumu delta servise gönderdim tam 4 ay boyunca göndermediler artık ısrarla aramalarımdan sonra telefonumu gönderdiler ama gönderdiğimden daha sorunlu bir şekilde geldi delta servis tam anlamıyla pişmanlık.

fixx bunu beğendi.
  7. onozkara

onozkara Aktif Üye

bende 2 yıl önce s4 telefonumu şebeke problemi nedeniyle tamire gönderdim. tamir görmediği gibi wifi problemi de başladı. telefonu 4 defa servise gönderdim en sonunda garanti kapsamına çıkarttılar ve benden para istediler. bahane olarakta etrafındaki kullanıma bağlı ufak tefek çizikleri gösterdiler.
    kısaca bir daha delta nın getirdiği hiç bir telefonu almam. arkadaşların dediğinin aksine güvenilir bir firma değil.

8. arduino

arduino Site Gezgini

9. onozkara

onozkara Aktif Üye

10. anadoluman

Arkadaşlar tabiki sıkıntılı durumlarda vardır. En iyisi dediğiniz teknik servisi de sikayetci var a aratırsanız şikayet okursunuz :) ben kendi deneyimimi paylaştım sadece. Karar tabiki satınalanların

11. saydem48

saydem48 Üye

Delta teknik sıkıntılı bir servis.Az daha para koyup yetkili servis ürünleri alın arkadaşlar.Başınız ağrımasın sonra.

12. bilalca

bilalca Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam ben de delta servis ile satın almıştım. Söylediğiniz gibi hiçbir sorun olmadan tamir edip gönderdiler.

13. DotCom

DotCom Hiperaktif Üye Hiperaktif

LG G4 telefonumu gönderdim geçtiğimiz sene, yaklaşık 30 gün içerisinde tamir edip gönderdiler. Delta serviste ilk gönderdiğim ürün olduğu için çekincelerim vardı ama sorunsuz tamamlandı.

14. mevzuat

mevzuat Seçkin Üye Seçkin Üye

2.gün önce arkadaşın mi5'i bozuldu mi not3 değişim önerdiler. kabul etmedi bakalım n'olacak.

15. anadoluman

Telefonum dün elimden düştü ve cam kırıldı. Adamlar çakma ekran takmışlar. Orjinal ekran defalarca düşürmeme rağmen kırılmamıştı. Bazen bazı şeyleri tecrübe etmek lazımmış :)
    Paralel ithalata güvenmeyin yani

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal