Deepfreze 7.22 kaldırma

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar keysmart PC lerimiz var 3-5 tane deep freze kurulmuş ancak şifresi kimsede yok kaldırmak için 2 program yükledim olmadı, görev yöneticisinden durdurup program files dan klasörünü sileyim dedim silinmedi (hata ayıklama modunda başlattım regeditten sildim falan) yani 2 saat uğraştım kaldıramadım deneyip başarılı olduğunuz bir yöntem var mı

Hocam sistem saatini değiştirdiniz mi bunları yaparken, konuya hakim değilim ama genelde çözüm olarak bu yöntemi söylemişler nette.

Biostan mı hocam yoksa windowsun saatini mi windowsunkini değiştirdim işe yaramadı

bilgisayardaki hangi versiyonsa aynı versiyonu başka bilgisayara kurun

bilgisayarı PORTABLE windows ile açın. (flash a portable işletim sistemi yükleyip öyle açın.)

C: içinde Persi0.sys diye dosya olması lazım onu flash belleğe atın. Sonra program files içindeki "faronics" klasörünü de flash belleğe atın.

ŞİMDİ şifresini unuttuğunuz bilgisayarı da flash tan portable windows ile açın. flashtaki dosyaları aynı yere kopyalayın artık şifreniz değişmiş olacak diğer bilgisayara kurduğunuz şifre ile aynı olacak.

Geri