deepfreeze kaldıramıyorum ne olur yardım

Kodla Büyü

mursidem

Site Gezgini
ya bu siteden bi deepfreeze programı indirdim neden indirdiysem başıma bela buldum halbuki bende varmış winrolrack
gittim laba kurdum bu indirdiğim proramı bu bilgisayarın sağ alt köşesinde görünüyor simgesi açmak istiyorum bazı program kuracağım bi türlü sağ tıklayıp açamıyorum
geri de kaldıramıyorum
prgoram files dan buldum oradanda açılmıyor ne olur yardım edin kafam ağrıyacak bu program yüzünden
şimdiden teşşekkürler

deepfreeze kurduğun cd den kaldırıyorsun
orada uninstall aktif oluyor
seçip kaldırabilirsin

onu da denedim ingilizce şunu diyor
uninstall yapmadan önce programı deactive etmen gerek diyor deaktive etsem zaten kaldırmam programı deaktive de edemiyorum ki

OKULDA EXPER BİLGİSAYARLAR VE WS LİTE KORUMA KARTLARIMIZ. KORUMA KARTLARINI ÇIKARIP deep freeze YÜKLEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM. TAVSİYE EDERMİSİNİZ?

koruma kartları gittikçe etkisizleşiyor, ve tekrar geri yüklemek te mümkün olmuyor bir tanesinde sökmem gerekti söktüm. geri taktığımda görüntü rengi turuncuya dönüştü, tekrar çıkarınca renk normale döndü,
geçende öğrencinin biri baktım biosa girmiş, default yapıp çıktım biostan baktım sistem çökmüş tekrar geri yükleme yaptıktan sonra güvenlik kartını yükleyemedim(her yolu denedim) sonrasında deepfreze, öğretmen bilgisayarında uzunca bir süre devre dışıydı güvenlik kartı tekrar devreye aldım baktım etkisiz eleman yani devrede olması ile olmaması arasında bir fark yoktu zaman içinde labdaki güvenlik kartları fonksiyonunu yitiriyor yerine deepfreze yüklüyorum bu durumda olna 5 pc var.

ebruzen' Alıntı:
OKULDA EXPER BİLGİSAYARLAR VE WS LİTE KORUMA KARTLARIMIZ. KORUMA KARTLARINI ÇIKARIP deep freeze YÜKLEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM. TAVSİYE EDERMİSİNİZ?

garanti süresi bitti ise kartları kaldırmanı kesinlkle tavsiye ediyorum. işe yaramaz hale geliyorlar. ayrıca ben mi becermedim bilmiyoru ama güvenlik kartı oan bilgisayrlarda ghost ile imaj bile alınamıyor...

zamanla etkisiz mi oluyorlar? bunu bilmiyordum ama neden böyle birşey oluyor bilen varsa lütfen açıklasın

arkadaşlar deepfreeze denilen programın bir açığı vardırki evlere şenlik zamanında tesadüfen bulmuştum,bizim arkadaşların internet cafedeyken.Şöyle ki eğer deepfreeze yüklü makinede defrag yaparsanız yani disk birleştirme olayını uygularsanız deepfreeze tüm özelliklerini yitiriyor.Saygılarımla.

Geri