Deep Freeze Alternatifi ??

Kodla Büyü

botecii00

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar biliyorum defalarca sorulmuştur ama birçok deep freeze alternatifi programlar var bazıları sorun çıkarıyormuş sizin kullandığınız ve memnun kaldığınız program var mı? Deep freeze hakkında da iyi söylenmiyor o yüzden alternatif arıyorum.

Shadow Defender diye bir program var hocam..ben çok kullandım ve sorunsuz güzel bir programdır. Tavsiye ederim.

hocam shadow defender kurduğumuzda o tahtanın imajını alıp başka tahtalara direk kurabiliyor muyuz problem çıkartıyormu?

Shadow Defender özellik olarak deepfrezeden daha öne çıkıyor.
ARTILARI...
işin bitti mi kilitle pc yeniden başlatma olayı yok açmak için sadece yeniden başlatıyorsun
istediğin klasörü korumaya alabiliyorsun
istediğin klasörün korumasını kaldırıyorsun. c yi koru ama c:\ deki antivirüs klasörünü açık bırak.
programı şifreledin açmak için kırk tuşa basmana gerek yok.

06Davut' Alıntı:
Shadow Defender özellik olarak deepfrezeden daha öne çıkıyor.
ARTILARI...
işin bitti mi kilitle pc yeniden başlatma olayı yok açmak için sadece yeniden başlatıyorsun
istediğin klasörü korumaya alabiliyorsun
istediğin klasörün korumasını kaldırıyorsun. c yi koru ama c:\ deki antivirüs klasörünü açık bırak.
programı şifreledin açmak için kırk tuşa basmana gerek yok.

kesinlikle +1

Bence timefreeze güzel. Ayrıca ücretsiz. Tek sıkıntısı sadece C sürücüsünü korumaya alıyor.

Drive Vaccine PC Restore Plus 10.5 uzun test etme şansım olmadı ama v9 u winxp bilgisayar labımda çok memnun bir şekilde uzun süredir kullanıyorum. Bt labımdaki tahtada kurdum v9 çalışmadı ama v10.5 çalıştı. Avantajı serverdan tüm bağlı makinelere aynı anda hükmedebiliyorsunuz. Tavsiye ederim.

Ben Shadow Defender'ı faz 2 kapsamında gelen (Win 8.1) tahtaya kurmaya çalıştım ama olmadı. Win 8'lerde bir ayarı mı var acaba?

Hocam bilgisayar laboratuvarını iki ay önce time freeze windows 10 uyumlu son sürümünü kurmuştum. Öğrenciler ben yokken ağda online kurup oynamasın diye windows 10 yönetici kullanıcısına şifre verim ikinci bir sınırlı kullanıcı ekledim ve çok ama çok rahatladım. Ancak sorun şu ki: Time freeze sınırlı kullanıcıda açılışta otomatik çalışmıyor. admin kullanıcısında time freeze aktif iken sınırlı kullanıcı da pasif görünüyor. 3 gün ugraştım ve bezdim. nelere dikkat etmem gerekiyor yeniden kurmak için. windows başlangıca eklemem mi gerekiyor? exe dosyasına sağ tıklayıp özellikler uyumluluktan yönetici olarak çalıştır tüm kullanıcılar için yönetici olarak çalıştır dedim olmadı? Lütfen yardım edin arkadaşlar. Sınırlı kullancıda sorun çıkarmayan doğru ayarlar nedir? ve nasıl yapabilirim? Bu arada herkese sınırlı kullanıcı eklemesini ve öğrencilerin sınırlı kullanıcı ile çalışmasını öneririm, çok faydalı oluyor. Bilgisayarı amacı dışında kullanmaya çalışanlar vardı eskiden şu anda bu sorun sıfırlandı.

Hocam bilgisayar laboratuvarını iki ay önce time freeze windows 10 uyumlu son sürümünü kurmuştum. Öğrenciler ben yokken ağda online kurup oynamasın diye windows 10 yönetici kullanıcısına şifre verim ikinci bir sınırlı kullanıcı ekledim ve çok ama çok rahatladım. Ancak sorun şu ki: Time freeze sınırlı kullanıcıda açılışta otomatik çalışmıyor. admin kullanıcısında time freeze aktif iken sınırlı kullanıcı da pasif görünüyor. 3 gün ugraştım ve bezdim. nelere dikkat etmem gerekiyor yeniden kurmak için. windows başlangıca eklemem mi gerekiyor? exe dosyasına sağ tıklayıp özellikler uyumluluktan yönetici olarak çalıştır tüm kullanıcılar için yönetici olarak çalıştır dedim olmadı? Lütfen yardım edin arkadaşlar. Sınırlı kullancıda sorun çıkarmayan doğru ayarlar nedir? ve nasıl yapabilirim? Bu arada herkese sınırlı kullanıcı eklemesini ve öğrencilerin sınırlı kullanıcı ile çalışmasını öneririm, çok faydalı oluyor. Bilgisayarı amacı dışında kullanmaya çalışanlar vardı eskiden şu anda bu sorun sıfırlandı.
Merhaba, RunAsTool v1.5 programına istediğiniz uygulamayı ekleyip kısayol oluşturduktan sonra o kısa yolu başlangıca atarsanız sorununuz düzelecektir.

Geri