Davranış Notlarını bütün sınıflara girecek miyiz?

Kodla Büyü
hll_bilisim' Alıntı:
Bugun kendi sinifimin butun dersleri acilmaya basladi bana birtakum calismalar var heralde

aynen... anlaşılan tüm derslerin davranış notlarını sınıf öğretmeni diğer öğretmenlerden görüş alarak girecek...Ya da öğretmenlere diyecek, öğretmenlerin kendileri girecek...

Sistem şuan iki şekilde açık.

Arkadaşlar performans kalktı bu durumda sadece 2 yazılı ve 1 derse katılım giriyoruz değil mi?

Davranış notlarında kendi sınıfımda tüm dersler açık hepsinide girecek miyiz?

tahtakama' Alıntı:
Yönetmelikte beni bağlayan bi durum yok, okul idaresi giriversin benim yerime o zaman bakanlık öyle bir şey dediyse
1.Farkındaysanız okul idaresini bağlayan bi durumda yok yönetmelikte. Sanki idareciler öğretmen değil. Ayrıca davranış notları, kurum şifreleri ile e-okula giriş yapıldığında kapalı gözüküyor. İdareciler davanış notlarına müdahale edemiyor. Sadece öğretmen arkadaşlar müdahale edebiliyor.
2.Şube rehber öğretmeni girecekse eğer, ki yönetmelik açık öyle diyor. Tüm dersler için ayrı ayrı davranış notu mu girecek. Seçmelilerle beraber 12-13 tane ders var. Sınıf alan şube rehber öğretmeninin suçu ne. Sonuçta yine tek tek bütün öğretmenlere soracaksa, tüm öğrencileri aklında tutamayacağı için sınıf listesi üzerinde görüş isteyecek. Bu durumda branş öğretmeni yine uğraşmış olacak. Yine aynı zamanı kaybetmiş olacak. Tek fark e-okula girmeyecek.
3.Bakanlığın yapamadığı bi çalışmayı birbirimizin üzerine atmamıza ne gerek var, birlik olmamız gerekirken, o yapsın bu yapsın diyoruz.

Arkadaşlar yönetmelik sınıf rehber öğretmenleri girecek diyor ama bizim burada herkes kendisi girecek deniyor.İl mem tarafından öyle denmiş.Bize girdiğimiz sınıflardaki dersimiz görünüyor.

Geri