Davetsiz misafirim var. :)

Kodla Büyü
Hocam misafir değil misafirler olmuş. Çocukları da var. Şimdiki değil de benim de bir zamanlar bilişim sınıfımın penceresinde aynı sahne vardı. Ama ben fotoğraflamayı akıl etmemiştim o zaman.

Bizim de çatıya yuva yapıyorlardı. Sevimli yavruların büyümesini gün be gün izlemek çok güzel oluyor. Orayı severlerse bir çift yavruyu büyütüp uçurduktan hemen sonra tekrar tekrar yumurtluyorlar.

okanbaris' Alıntı:
hocam çok güzel ama iyi bakın o kuşa anneye sizin lab ı güvenli buldu demek
Site haber yaptım çocukları da uyardım gözüm gibi bakıyorum. Bir aksilik olmazsa zamanı geldiğinde yuvalarından uçarlar. :)

kuşlar bile anladı bt dersinin önemini ama kuş kadar beyni olmayanlar anlayamadııı :puhaha:

Hocam sanırım sınıf 1. kat dikkat et çocuklar zarar vermesin yumurtalara :)

hasari hocam misafiriniz hayırluı olsun çok şirin
ben bu galeriyi yaparkenki kullandığınız programın adını isteyebilirmiyim:)

Merhoom' Alıntı:
Hocam sanırım sınıf 1. kat dikkat et çocuklar zarar vermesin yumurtalara
Zemin katın bir üstü çocuklar dışarıdan ulaşamaz ama eğer demirlerden tırmanayım derlerse yetişirler. Gerekli uyarıları yaptım çocukların zarar vereceğini sanmıyorum. :)

provakatör' Alıntı:
Okulu dışardan bitirmeye gelmişler. :mrgreen:
Öyle olacak. :lol:

sarix' Alıntı:
hasari hocam misafiriniz hayırluı olsun çok şirin
ben bu galeriyi yaparkenki kullandığınız programın adını isteyebilirmiyim:)
Gene iş. :D
Lightbox

Hocam normalde kuşlar da bilgisayarları öğrenerek gelirler dünyaya ama bu kuşlar arada kaynamışlar demek ki...:) Türünün ilk ve son örnekleri iyi sahip çıkın hocam onlara... :D

hocam çok tatlılar..konu annelik olunca kızımı da özlediğim saatler olunca çok duygulandım :cry:

Peygamberimizi öldürmek isteyen kafirlerden, mağranın önüne kuşun yuva yapması örümceğin ağ örmesi korumuştu.
Bu olay aklıma geldi. Bizim Bilişim Teknolojisi Sınıflarımıza ve Bizim derslerimize dokunmak isteyenlere gönderme olsun.

sayın bakanımız umarım siz de görürsünüz. bakın dersimiz ne kadar gerekli....bilişim eğitimi şart. herkes bunun farkında...

nese1982' Alıntı:
sayın bakanımız umarım siz de görürsünüz. bakın dersimiz ne kadar gerekli....bilişim eğitimi şart. herkes bunun farkında...
hiç kimse görmek istemeyen biri kadar kör olamaz ve maalesef bakan hiç bir şey görmek/duymak istemiyor.
Bakan'ın bu fotoğraflardaki güzelliği görebileceğinden bile emin değilim...

glimmer' Alıntı:
kuşlar bile anladı bt dersinin önemini ama kuş kadar beyni olmayanlar anlayamadııı :puhaha:
aynı şey benim de aklıma geldi ama çocuk durmadığı için yazamadım ve bakalım ilk önce kim yazacak bunu dedim kendi kendime :D

Benim Labın penceresinde de vardı ama bazı 2 ayaklı hayvanlar yumurtalarını çalınca bir daha uğramadı :verymad:

Allah analı babalı büyütsün doğacak yavruları :)

Geri