Dan Brown Başlangıç | Yapay Zeka Sanat Üretebilir Mi?

Kodla Büyü

inikat

Süper Üye
Süper Üye

Yayını Youtube üzerinden izleyemiyorsanız;

BBNET Medya kanalından izlemek için aşağıdaki linke tıklayın:

Dan Brown Başlangıç - Yapay Zeka Sanat Üretebilir Mi

Bu videoda sizlere Dan Brown'ın Başlangıç kitabını tanıttım.
Dan Brown polisiye kitapları yazan bir yazar. Ülkemizde de dünyada da oldukça popüler olan yazar son kitabı Başlangıçta yine Robert Longdon'ın başrolünde yapay zeka konusunu ele alarak harika bir kitap ortaya koymuş. Polisiye severlerin kesinlikle okumalarını tavsiye ederim.

Kanalıma abone olarak beni destekleyebilirsiniz ki abone olursanız çok sevinirim.
Yorumlarınızı da videonun altına yazıp paylaşırsanız videonun değeri yükselir daha çok kişiye ulaşmama bu şekilde de destek vermiş olursunuz.
şimdiden teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam çalışmanızdan dolayı tebrik ederim. sanki ekrandan biraz daha uzak mesafede sunumu yapsanız daha mı iyi olur?

teşekkür ederim.
olabilir aslında. mekanda biraz ayarlama yaparak belki biraz daha uzaktan çekim yapsam daha iyi olabilir haklısınız.
sonraki çekimlerde bunu önerinizi de göz önünde bulundurmaya çalışırım :)

bu ayki kitap hediyesi için önerisi olan var mı?
intagram hesabımı ve YouTube kanalımı takip eden ve instagramda paylaşacağım iletinin altına üç arkadaşını etiketleyenler arasında yapacağım çekiliş ile bir kişiye kitap hediye ediyorum.
instagramda taylancayasam YouTube da taylancayasam isimleriyle bulabilirsiniz. şuanki foto oralarda da var farkedeceksiniz zaten.
önerilerinizi bekliyorum.
geçen ay İlber hocanın son kitabı Gazi Mustafa Kemal Atatürk kitabını hediye ettim bu ay hangi kitabı hediye edeyim

bu ayki kitap hediyesi için önerisi olan var mı?
intagram hesabımı ve YouTube kanalımı takip eden ve instagramda paylaşacağım iletinin altına üç arkadaşını etiketleyenler arasında yapacağım çekiliş ile bir kişiye kitap hediye ediyorum.
instagramda taylancayasam YouTube da taylancayasam isimleriyle bulabilirsiniz. şuanki foto oralarda da var farkedeceksiniz zaten.
önerilerinizi bekliyorum.
geçen ay İlber hocanın son kitabı Gazi Mustafa Kemal Atatürk kitabını hediye ettim bu ay hangi kitabı hediye edeyim

arkadaşlar kimse hediye kitap istemiyor mu :)

Geri