Dal secimini nasil yapacaksiniz

Kodla Büyü
Teknik servis web veri ag vardi arrik bu olmaycakmis. Yazilim ve donanim olacakmis sadece
Hocam yeni sistem daha resmi olarak yayınlanıp başlamadı. Başladığında da 9. Sınıflardan başlayacak. Resmî olarak açıklandığında sorularınıza net cevap bulabilirsiniz. Şu anda net bir şey yok.

Idare neden bize oyle dedi acaba. 9.siniflarda endustri 4.0 teknoloji tasarim ve algoritma programlana dersi var dedi. Bunlari da dagitin dedi

PROGRAMLAMA TEMELLERİ
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNİN TEMELLERİ
BİLİŞİM TEKNİK RESMİ

9 sınıflarda bilişim teknolojileri için yazılacak kitap isimleri bunlar gözüküyor.

Idare neden bize oyle dedi acaba. 9.siniflarda endustri 4.0 teknoloji tasarim ve algoritma programlana dersi var dedi. Bunlari da dagitin dedi
Hocam gelecek yıl dersler
Programlama Temelleri 4 saat
Btt 3 saat
Teknik resim 2 saat
Mesleki gelişim 2 saat
Olacak dendi. Ama kesin resmi hale gelmedi. Idare buna da hazırlıklı olun diye öyle söylemiş olabilir.

rehberlik servisi yukarıdaki ankete göre dal seçimine başladı. basarı durumu da dikkate alınıyor
Hocam onu demiyorum. Her okulda her dal açılabilir durumda değil. Her okulda bakanlık onayı ile açılabilecek dallar var ve çoğu okulda bu 4 dalın tamamı bulunmuyor. Sizin okulunuzda bakanlık onayı ile açılabilecek dallar hangisi ise öğrencileriniz onlardan seçim yapabilir.

hocam biz web ve teknik servis sectiriyorduk. Mudur bey yazı geldi yazılım ve donanım olacak dedi.

Bi yinede teknik servis ve web olarak belirleyecegiz. Nisan ayinda bitsin dediler. Rehberlik servisi yenj sorulsrla yeniden duzenledi

hocam biz web ve teknik servis sectiriyorduk. Mudur bey yazı geldi yazılım ve donanım olacak dedi.
Hocam şu anki 10. Sınıflar dal seçecek ve bu öğrenciler mevcut öğretim programına göre okuyor. Onların yeni sistemde dal seçmesi diye bir sey yok. Mevcut dallardan seçecekler. Web ve Teknik servis gibi.

Dal secimi islemi tamamlandi. 300 ogrencinin dal secimleri eokula girilmis. Biz web ve teknik servis yaptik.

4 okul verdigimiz anketi dal secini icin kullanmak istiyorlar. Rehberlikteki arkadaslari aramislar. Tum okullar kullanabilir. 1 ozel okul egilim calismasi kullanmak istedigini soyledi. Kullanilabilir. Iyi calismalar

PROGRAMLAMA TEMELLERİ
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNİN TEMELLERİ
BİLİŞİM TEKNİK RESMİ

9 sınıflarda bilişim teknolojileri için yazılacak kitap isimleri bunlar gözüküyor.
Dokuzuncu siniflarda ogrenci secimi icin verdigim anketi uygulayan ilce milli egitim mudurluklerine tesekkurler

Isparta il milli egitim musurlugu tum ilceler icin bu anketimizi dikkate alarak ogrenci secimi yapacakmis. Kendilerine tesekkur ediyorum

Hocam bu anketi yapan siteyle bir alakaniz mi var? Size yazilan cevaplara alakasiz olarak anket cecabi veriyorsunuz.

hocam önümüzdeki yıl ile ilgili yazılar geldi. Ancak virüs bunları da engelledi. Ben kitap yazım komisyonundayım. kitapları yazmak için herkes evde çalışma yapacak. Ancak bu senenin nasıl biteceği belli değil. Müdürlükler yeni müfredata göre işlemlerini yapıyor. Bakanlığın A, B, C planı

hocam önümüzdeki yıl ile ilgili yazılar geldi. Ancak virüs bunları da engelledi. Ben kitap yazım komisyonundayım. kitapları yazmak için herkes evde çalışma yapacak. Ancak bu senenin nasıl biteceği belli değil. Müdürlükler yeni müfredata göre işlemlerini yapıyor. Bakanlığın A, B, C planı
Anladım hocam. Teşekkür ederim bilgi için. Peki 9. Sınıf bölümlere öğrencilerin dağıtımını bakanlık mı il veya ilçe mi yada okul mu yapacak resmi bir şey var mı bu konuda

Belirlenen sayida ogrenci okula gelecek.ilce komisyon olusturup dallara atanan ogrencileri belirleyecek

Hakkari ve bingol ilinde bulunan bazi ilcelerde anketi uygulatacaklari soylediler. Tum arkadaslarin kandilini tebrik ederim

Izmir kiraz afyon bolvadin ilcede bizim verdigimiz ornek anketi uygulayacaklarini soylediler. Sizler degistirebilirsiniz

Belirlenen sayida ogrenci okula gelecek.ilce komisyon olusturup dallara atanan ogrencileri belirleyecek
Hocam bunu ilçeler nasıl yapacak acaba, henüz LGS sınavı yapılmadı, adrese dayalı yerleştirme de Meslek liselerine yerleşecek öğrenci sayısı da belli değil. Yoksa sadece ilçe yönlendirme için mi anket çalışması yapıyor, benim bildiğim bu işi daha önce ortaokul rehberlik öğretmenleri yapıyordu o da sadece tavsiye niteliğindeydi. Öğrenci seçimi ile ilgili ilgili resmi bir belge varsa paylaşabilirmisiniz.

hocam su an hepsi taslak asamasında virusden dolayı hersey allak bullak oldu. İlceler kendilerine gelen bilgiler ısıgında hazırlık yapıyorlar. anlayacağınız a b c planı

Konya seydisehir trabzon arakli ilce milli egitimde verdigimiz anketi kullanmak icin yardim istediler. Simdiden alan ve dal secimi yapmaya basladilar

Geri