dal açma başvurusu

Kodla Büyü

yusuf0686

Aktif Üye
arkadaşlar yönetmeliğiinceledim ama anlayamadım
okulum çok programlı lise ilçede meslek lisesi yok
BT alanında veri tabanı programcılığı dalı var
web tasarım dalı açmak istiyorum
prosedürü nedir başvurusu ne zamandır?

okulda idareciler kültürcü dolayısıyla mesleki işlerden anlayanda yok

Yeni başlık açmak istemedim. Gerçi hocama cevap veren olmamış belki bana veren çıkar :D
Okulumda veritabanı programcılığı dalı var ben web programcılığı ile değiştirmek istiyorum bunun yolu nedir ? Teşekkürler

hocam ilden yazı geliyor okullara il mesleki eğitim kurulunda konuşulacak konular diye o zaman sizde okulunuzda web programcılığı açılması hususunda istekte bulunuyorsunuz. il mesleki eğitim komisyonunda konuşuluyor sonra mesleki teknik eğitimi yazıyor eğer onlarda kabul ederse mesleki eğitimin sitesinde açılan ve kapanan dallar diye yazı çıkıyor o yazıda okulunuzun ismi çıktığı zaman açılmış oluyor.

agamuratcelebi' Alıntı:
hocam ilden yazı geliyor okullara il mesleki eğitim kurulunda konuşulacak konular diye o zaman sizde okulunuzda web programcılığı açılması hususunda istekte bulunuyorsunuz. il mesleki eğitim komisyonunda konuşuluyor sonra mesleki teknik eğitimi yazıyor eğer onlarda kabul ederse mesleki eğitimin sitesinde açılan ve kapanan dallar diye yazı çıkıyor o yazıda okulunuzun ismi çıktığı zaman açılmış oluyor.
Teşekkürler hocam...

Geri