Dacia Logan

Kodla Büyü

bomax01

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar fabrika çıkışlı logan 26.400 tl civarı. çok değil mi?

Dacia hakkında fikri olanlar bişeyler yazarsa sevinirim.

Birde etrafta çok fazla duster var değil mi?

motor renault ama yetmiyor hocam. özellikle 90 dan sonra kasa nın zaafları ön plana çıkıyor. sandero vardı tanıdıkta. yol tutuş yok. 100 ü geçince araba havalanacak gibi oluyor diyordu.3-4 ay kullandı sattı. ha sen 80-90 la ağır ağır giderim diyorsan bilemem. :D

Uzak durun derim. Bu arabalarda abs de yok. Bu arabanın yerine Aveo falan alın bence.

5 yıl kullandım.Masrafsız,dertsiz bir araba.Şehir içi kullanıma uygun.120 KM hızdan sonra ses sorunu ve virajlarda savrulma hissi gibi sorunları var.Parçaları uygun hepsi Clio ve Megan.Konforsuzluğu uzun yolda hissedersiniz.O fiyatlara biraz yakın İ20 veya Corsa gibi araçları öneririm.Şimdiki aracım Yeni Meriva gayet memnunum.

Ben 2008 model logan mcv yi 114000 km dir kullanıyorum. Arabayı ilk alırken ben de tereddüt ettim. Şimdiye kadar 5-6 tane araba kullandım ama hiç birini 38bin üstüne çıkmadan satmıştım 2si dizel olmasına ragmen. Bu araba hem eknomik(şehiriçi 100 tl mazotla 550 km gidiyorum) hem de parça yabancılar gibi değil ucuz. çeşme yolunda süratlenmesinden de gayet memnunum sadece benimki ticari ama yeni modeller artık binek sayılıyormuş ve fiyatı da 29bin den baslıyormuş heralde.

bomax01' Alıntı:
Arkadaşlar fabrika çıkışlı logan 26.400 tl civarı. çok değil mi?

Dacia hakkında fikri olanlar bişeyler yazarsa sevinirim.

Birde etrafta çok fazla duster var değil mi?

Geri