dacia logan mcv alınır mı?

Kodla Büyü

ysncey

Aktif Üye
2009 model 5bin kmde Dacia Logan MCV 1.6 station wagon benzinli bir araç var. Fiyatı 17.000. Alınır mı sizce?

sinerjique' Alıntı:
eğer içine sindiyse arabaya karşıdan bakınca hoşuna gittiyse alınır hocam

dacia için olumsuzlukları az çok biliyorum ama görünce hoşuma gitti, sıfır gibi araba sonuçta

Dacia ve modellerinden uzak dur hocam. 2. kalite araçlar. He illa alıcam diyosan arabayı bi dene kullan bak . Bende 1-2 sene önce stapway almaya niyetlenmiştim uzaktan arabanın kasası hoşuma gidiyodu. Arabaya binince vazgeçtim. Zaten 2. elide para etmiyo satarkende zarar edersin.

rohun' Alıntı:
Zaten 2. elide para etmiyo satarkende zarar edersin.

bunun dizelleri tutuluyor, özellikle taksiciler tarafından. tüp taktırılırsa kilometresi azken alıcısı olur gibime geliyor ama emin olamadım

bende tavsiye etmem pek konforlu bir araç değil. bir kaç model düşük daha kaliteli araçlar baksan daha iyi bir seçim olur bence.

arkadaşlar liütfen kullananlar yazsın yada bilemeden rastgele sms atmayalım
tutlmuyor ikinci eli para etmiyor geçin bunları bu yaz 2006 model dizel loganımı nete verdim bir günde 16750 liraya sattım.
ben loganı 21500 liraya almıştım 2006 şubatta o gün clio albea era 28500 lira idi yani logandan 6-7 bin lira pahalı
şimdi hesaplayın 16750 artı 7 bin 23750 liraya 2006 model hangi clio albea era var hangisi çok değer kaybetmiş rakamlar oratada
eğer clio albea türü araç düşünüyorsan logan en güzeli yok astra megan gibi düşünüyorsanız bilemem
mcv yide 17 bin liraya alacağınız kango doblo türü araçlarla kıyaslayınız.

5.000 cidden çok az araba daha sıfır sayılır. Gerçekten 5000 km ve kazasız sorunsuz (rehinli filan değilse) bir araçsa alınır.

dacia eskiden romanya üretimiydi bildiğim kadarıyla ve oradan kalan önyargılar var, ama renault aldıktan sonra servis ve parça sorunu da yok.
crepis' Alıntı:
mcv yide 17 bin liraya alacağınız kango doblo türü araçlarla kıyaslayınız.
kendi modellerinde bile piyasada 19-20 bin fiyatları, kaldı ki doblo vs. fiyatları daha yüksek.

fatihkultukturkan' Alıntı:
5.000 cidden çok az araba daha sıfır sayılır. Gerçekten 5000 km ve kazasız sorunsuz (rehinli filan değilse) bir araçsa alınır.
didim'de zamanında bir ingiliz almış ve sadece şehir içi denize gidip gelmiş. adam ölmüş, misafir araç pilakası değişmesi gerekiyor, araba avukatta şu an. umarım sorun çıkmaz

gemi gibi araba dışından göründüğünden daha büyük özellikle bagajı file kur top oyna :) iç döşemesi beş para etmesede fiyatına göre alınabilir bi ara bende niyetlenmiştim birde bu mcv lerin piyasası iyi diye biliyorum satılır bence

bagajı çok geniş. aynı arabanın 7 kişilikleri de var, yani istenirse arkaya koltuk yerleştirilebilir.
bunların dizelleri tutuluyor, benim baktığım benzinli. iç anadoluda pek görmedim ama egede bi hayli var

evet 7 kişilik olanlar hususi diğeri ticari arada ötv farkı var ben sıfırına bakmıştım fiyat farkı cok olduğu için ticari almak daha mantıklı tutulmasının nedeni bence millet yavas yavas torosdan buna geciyor :) model yükseltmek maksat yüksek model toros gibi bilemiyorum bence bu tutulmayan markaların dizeli yüksek kilometrede satmak daha zor olabilir her ne kadar reno motoru kullansada
benzinlilerde lpg ye reno motorunun uyumu iyi sıkıntı cıkarmaz ama kaç kilodur performansı nasıl olur bilmem
birde ben vitesine gıcık olmuştum sıfır arabanın cırk cırk ses geliyordu vitesinden adama sordum "olur abi okadar her arabada dedi" şimdi bende jazz var hiç öyle ses yok :)
vesselam araba çok kaliteli değil amma alemanyada araba tamircisi bi arkadaş var dacia ların kaportasının çok iyi olduğunu söylemişti güvenlik konusunda içini rahatlatırmı bilmem :)

Geri