D-Smart mı? Bi daha düşünün...

Kodla Büyü

adeministrator

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Satana kadar sürekli arıyorlar. Sorununuz olduğunda biz size döneriz deyip dönmüyorlar ya da bir iki ay sonra dönüyorlar. Yazılı mesajları direkt kopyala yapıştır cümlelerle geçiştiriyorlar. Kampanyaları anlatıyorlar ama sadece cazip taraflarını...:

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay ... tiyo/d8u4t
http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay ... tiyo/d8u4t

Tüm Şikayetler: (%95 sizi yanıltmasın, o sadece mesajların cevaplanma oranı)
http://www.sikayetvar.com/firma/detay/d-smart/analiz
http://www.sikayetvar.com/firma/detay/d-smart

Uzun lafın kısası, "BİZ YANDIK SİZ YANMAYIN!"

En baz pakete üyeyim, 3-4 ay kaldı 2 yıllık aboneliğin bitmesine. Belgeseller dışında bişi yok diğer kanallarda. Belgeseller güzel ama onlarında kusurları var:
- Çok tekrar çıkıyor
- Canlı ve doğa belgesellerinin %90 ı evrimi destekler telkinler vermekte.

Bir daha abone olacak mıyım? Kesinlikle Hayır. Sınırsız internete geçip en güzel belgeselleri ve filmleri hd indirip izlemek daha mantıklı : -)

bir hd uydu alıcısı alacağım.. izlemek bedava.. 3-4 kanalada 50-60 tl verilmez..

birde ayda 16 TL ye 10 mbit sınırsız download 10 mbit sınırsız upload statik ip ile.. ohh... yemede yanında yat.. izlemek istediğim filmi belgeseli internette sınırsız 1080p bul 1 saatte indir.. izle..

zaten doğrudan uydu alıcısına torrent ile film indirebiliyorsunuz..

next machine 3d veya linux tabanlı hd uydu alıcısı lazım sadece..

yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum. son 1 aydır sınırsız internetide kullanıyorum. çok memnunum. bu biraz şans ile alakalı birşey bence. örneğin bi arkadaşım ne zaman vatanbilgisayardan alışveriş yapsa sorun çıkıyo ben yıllardır yapıyorum hiç sorun çıkmadı:)

Bende yaklaşık 1,5 yıldır HD Maxi paket kullanıyorum ve gayet memnunum. HD kanallar gerçekten harika. Maçları, belgeselleri ve filmleri yüksek kalitede izlemek harika. Özellikle şampiyonlar ligi ve Uefa ligi maçlarını internetten bulacam diye uğraşmıyorum ve yüksek kalite HD olarak keyfini çıkartıyorum. Bir de tv mi değiştirip 3D tv alırsam ozaman değmeyin keyfime :)

ersen' Alıntı:
En baz pakete üyeyim, 3-4 ay kaldı 2 yıllık aboneliğin bitmesine. Belgeseller dışında bişi yok diğer kanallarda. Belgeseller güzel ama onlarında kusurları var:
- Çok tekrar çıkıyor
- Canlı ve doğa belgesellerinin %90 ı evrimi destekler telkinler vermekte.

Bir daha abone olacak mıyım? Kesinlikle Hayır. Sınırsız internete geçip en güzel belgeselleri ve filmleri hd indirip izlemek daha mantıklı : -)

Doğru söze ne hacet :D

Evrim olmadan bilimde ilerleme beklemeyin.

neden faturalı üye olursunuz bende bunu anlamıyorum. binbir türlü konuda gerekli gereksiz bir sürü araştırma yapan biz iş kendimize gelince araştırmadan iş yapmayı çok seviyoruz
.
bimeks yada darty ye gidiyorsunuz D-Smart HD uydu alıcı 340 TL alıyorsunuz
iki yıl (24 ay) giriş paketi hediye

telefon açıyorsunuz müşteri hizmetlerine 200 TL FULL PAKET farkı veriyorsunuz.

herşey dahil ettimi size 540 TL

540 / 24 = 22,5 TL aylık maliyetle izliyorsunuz.

ayrıca siz cihazı satın adığınız için cihazın MÜLKİYETİ SİZDE oluyor.

kampanya bitsede taahhüt süresi sonunda standart hd alıcı olarak kullanabiliyorsun...

ben de 2008 ocak'tan beri üyesiyim. ilk ücretsiz üyelerden yani. HD kampanyası ile eski cihazı verdim yeni cihazı aldım. 21 Nisan 2012'ye kadar benim de bir sıkındım yoktu yani.

tayinci42' Alıntı:
bir hd uydu alıcısı alacağım.. izlemek bedava.. 3-4 kanalada 50-60 tl verilmez..

birde ayda 16 TL ye 10 mbit sınırsız download 10 mbit sınırsız upload statik ip ile.. ohh... yemede yanında yat.. izlemek istediğim filmi belgeseli internette sınırsız 1080p bul 1 saatte indir.. izle..

zaten doğrudan uydu alıcısına torrent ile film indirebiliyorsunuz..

next machine 3d veya linux tabanlı hd uydu alıcısı lazım sadece..

Hocam nasıl birşey bahsettiğiniz, konuyu açar mısınız.

BaRBaRYaN' Alıntı:
neden faturalı üye olursunuz bende bunu anlamıyorum. binbir türlü konuda gerekli gereksiz bir sürü araştırma yapan biz iş kendimize gelince araştırmadan iş yapmayı çok seviyoruz
.
bimeks yada darty ye gidiyorsunuz D-Smart HD uydu alıcı 340 TL alıyorsunuz
iki yıl (24 ay) giriş paketi hediye

telefon açıyorsunuz müşteri hizmetlerine 200 TL FULL PAKET farkı veriyorsunuz.

herşey dahil ettimi size 540 TL

540 / 24 = 22,5 TL aylık maliyetle izliyorsunuz.

ayrıca siz cihazı satın adığınız için cihazın MÜLKİYETİ SİZDE oluyor.

kampanya bitsede taahhüt süresi sonunda standart hd alıcı olarak kullanabiliyorsun...
internet için de var mı birşey hocam.

hayalcisuat' Alıntı:
yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum. son 1 aydır sınırsız internetide kullanıyorum. çok memnunum. bu biraz şans ile alakalı birşey bence. örneğin bi arkadaşım ne zaman vatanbilgisayardan alışveriş yapsa sorun çıkıyo ben yıllardır yapıyorum hiç sorun çıkmadı:)
Sınırsız internet ne kada hocam ücreti. Bir de hızı kaç. Bilgilendirebilir misiniz.

Geri