DİNEÇER:Şiddet Konusunda Öğretmenler İyi Eğitim Versin...

Kodla Büyü
Röportajdan sonra çıkan o veledin orda ne işi var? Hangi aklıevvel o kadar adamın arasına sokmuş ufacık kızı.

Tabi tabi, yine suçlu öğretmen. Öğretememiş demek ki!

Yahu birisi bu adama eğitimin nerede başladığını, çocuğun tek eğitim aldığı yerin okul olmadığını, çevresel faktörlerin her bireyin okulda aldığı eğitime faklı etkilerinin olduğunu anlatsın.

Yahu biz çocukları sorunlarınızı döğüşerek çözün diye eğitmiyoruz ki,

ne kolay söylemesi "öğretmenler şiddetle çözülmeyeceğini öğretsin"

yahu biz şiddetle çözüleceğini mi öğretiyoruz?

Bir tek bakanımız, devletlu mu akıllı, bir tek kendisini mi akıllı sanıyor?

Yahu birisi bu adama eğitimin nerede başladığını, çocuğun tek eğitim aldığı yerin okul olmadığını, çevresel faktörlerin her bireyin okulda aldığı eğitime faklı etkilerinin olduğunu anlatsın.
cpu.gif

Şoklardayım. Öğretmenlere uygulanan şiddet kesinlikle tasvip edilemez demiş.
Bu kadarını bile beklemezdim...

Ben myo öğrencisiyim. Bir anımı anlatıyım size kısaca. Lise2 öğrencisiydim. Okulda hocamla bi konuda anlaşamadık ve akşam çok gergin bi şekilde geldim. Babam ne olduğunu sordu bende affınıza sığınırak "ş......z hoca ile tartıştım dedim. O anda babamdan yedim tokadı. ve bana; "senin o şekilde hitap ettiğin kişi bir öğretmen, herşeyden önce senin büyüğün. Bu şekilde hitap ettiğin için,yarın özür dileyeceksin ve elini öpeceksin, aksi takdir de sana hakkımı helal etmem demişti. Demek istediğim şey şu; herşeyi öğretmenlerden beklemek çok yanlış. Aile ve arkadaş çevresi de çook önemli. Babam bana o tokadı atmasaydı belki ben şuan ünv öğrencisi olmayacaktım. O hocamla da hala görüşürüm şuanda. Tüm öğretmenlerimizin ellerinden öperim...

yok yok bu kesin çocukken çok yaramazdı habire öğretmenlerden dayak yiyordu.

Geri