DİNÇER: KALABALIK CAMİAYIZ, ÖĞRETMEN YARALANMASI NORMAL!

Kodla Büyü

yakopasa

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ÖMER DİNÇER, SON GÜNLERDE ÖĞRETMENLERE YAPILAN ŞİDDETLE İLGİLİ ISRARLI SORULARA CEVAP VERDİ.
DİNÇER: KALABALIK CAMİAYIZ, ÖĞRETMEN YARALANMASI NORMAL! Yalnız bakan mevzuyu hala anlamamış. Son günlerde öğretmenler sadece yaralanmadı öldürüldü. :verymad: :verymad: :verymad:

bu verilecek cvp mı ya..yazıklar olsun böyle bakana..Ustalık dönemi bakanlarına bak bu bir, içişleri bakanı iki..

hayatımda bela okumadım bir kpss 2010 da soruları dağıtanlara ve üstünü örtenlere bir de bu bakana

Ama o profesör, o öğretmenlerden akıllı.

O büyük, o biliiir.

Onun çocuuu bile bizden iyi bilgisayar bilir.

Büyüsün gemicik bile alır.

Sırf ideolojik nedenlerle şu adamın yaptıklarını savunmaya devam etmek nasıl bir zıkkımdır. İmamhatiplerin orta kısmını açmak mı istiyorsun, 4+4+4 abukluğunu getirmenin manası nedir, de ki şu şu liseler bünyelerinde orta kısım açabilirler bu kadar ya. Planlamadan, düşünmeden sistemi kökten değiştirmenin manası ne? Planla, düşün, canımı ye. Ama planlamadığınız gün gibi ortada. Hiçbir bilgi yok. Neyse...

Bakanımız kendini çok akıllı sanıyor, bunda sorun yok

Ama öğretmenleri de çok aptal sanıyor, öğretmeni küçümsüyor, her sorunun kaynağı olarak öğretmeni görüyor.

Sağlık Bakanı kadar olamadı?

Neden ya, neden?

Bu adamı da, bu adamı başımıza getireni de sevmiyorum artık.

Tüm herkese de sevmemeyi tavsiye ediyorum. Tepkimizi göstereceğimiz yer sandık, oyu düşmez ise, aynı derebeyliklere devam edecekler. Yahu o kadar Ak Particiyim ki, bana zarar verse de, bana faydası olmasa da, babamın partisi gibi sahipölenirim diyen adam da, Ak Parti için önümüzdeki dönem oyunu düşürmeli. Bu derebeylik havası ile gitmez artık. Ağacın sağlığı için nasıl budanıyorsa, Ak Parti'nin budama zamanı gelmiştir.

bi arkadaş vardı bizi bakanlığa şikayet etmekle tehdit ediyordu.
Nerde o? ne düşünüyor ya da cemaat bu konularda ne düşünüyor bi yazsa ya buralara.

mfk' Alıntı:
Nerde o? ne düşünüyor ya da cemaat bu konularda ne düşünüyor bi yazsa ya buralara.
Toz olmuştur.! Hiç güzel cümleler sarfetmiyorum bu aralar, kendim bile utanıyorum söyledikten sonra.

-Tabii canım ne olmuş yani bi kişi öldüyse.
-yalnız anormal bir şekilde ölmüş sayın bakan
-anormal veya normal takdir-i ilahi bu

pythagorean' Alıntı:
-Tabii canım ne olmuş yani bi kişi öldüyse.
-yalnız anormal bir şekilde ölmüş sayın bakan
-anormal veya normal takdir-i ilahi bu
Yapmayın hocam sabah sabah kader işte ölmüşse ölmüş. Şimdi sen insanların madende göçük altında kalmasınada farklı yorumlar getirirsin, işçilerin çadırda yanarak ölmesinede. Ama bunların hepsi kader. Ah Ahhhhhhhhhhhh ne yediklerini, içtiklerini bir bilsem bende aynısını yapıcamda neyse...

BENİM MERAK ETTİĞİM BU KİŞİLERİN BAŞA GELMESİNE REYLERİYLE KATKIDA BULUNAN KİŞİLERDE YAPILAN YANLIŞLARDAN SORUMLU TUTULUR MU VAKTİ GELDİĞİNDE...

yakopasa' Alıntı:
ÖMER DİNÇER, SON GÜNLERDE ÖĞRETMENLERE YAPILAN ŞİDDETLE İLGİLİ ISRARLI SORULARA CEVAP VERDİ.
DİNÇER: KALABALIK CAMİAYIZ, ÖĞRETMEN YARALANMASI NORMAL! Yalnız bakan mevzuyu hala anlamamış. Son günlerde öğretmenler sadece yaralanmadı öldürüldü. :verymad: :verymad: :verymad:

Doğru eğitim camiası olarak çok kalabalığız öyleyse temizliğe en baştan başlamak gerek...

çok önemli değil nasıl olsa sayımız fazla yaralansada olur ölse de olur. sırada bekleyen çok var nasıl olsa değil mi Sayın! bakanım da göremeyenim.
"BENİM MERAK ETTİĞİM BU KİŞİLERİN BAŞA GELMESİNE REYLERİYLE KATKIDA BULUNAN KİŞİLERDE YAPILAN YANLIŞLARDAN SORUMLU TUTULUR MU VAKTİ GELDİĞİNDE."
var hocam muhtarlık seçimi olduğundan ömer dincerinde MEB bakanı olması olması için rey verdik.
bırakın artık bu kibirli tavırları nimet affıyla doğu görmeyip sadece malum parti ile yarışan bir mevcut hükümetin olduğu yerde istesende istemesende rey vermiş oluyorsunuz.
ben koşa koşa gitmedim mevcut hükümete oy vermeye. Doğuda iki altenafin var hocam, boş attığın, başka partiye attığın her oy malum partiyi bölgesinde daha güçlü kılıyor.
buradaki ben sadece beni temsil etmiyor doğuda oy kullanan malum partiye destek vermeyen bilmem kaç rakımlı mezralarda oy kullanan herkesi temsil ediyor.
suç mecburen oy verendemi sizce yok sa böbürlene böbürlene oy vermediklerini söyleyip herkesi suçlayıp, oy verdikleri partilerinin doğuda alternatif oluşturamamalarında mı.
bana birisi doğuda 3. partiyi saysın lütfen.
yeter artık, cidden yeter artık her şeyin doğrusunu tek siz bilmiyorsunuz. siz oy vermediniz sizin vebaliniz yok oy verenler vebal altında.
not: bu cevap direk size değil aslında hocam, her defasında bunu dile getirenlere, yok %50 yok siz yaptınız falan diyenlere. sizinki bendeki patlama noktası.
işte o %50 gerçeğinin altında bu nedenlerde var. mecburiyet ve biz buralar istesekte istemesekte oy versekte vermesekte oyların gideceği 2 parti var. ve bunda suçlu sadece mevcut hükümet değil mevcut hükümeti buralarda alternatifsiz bırakanlar da o kadar suçlu ve vebal sahibidir.

sağlıkçılar da kalabalık camia. Adamlar geçen yıldan beri dikkat çekmeye çalışıyorlardı. Doktorun öldürülmesiyle patladı olay.

Ama yok ya öğretmenler 1 kötüyse bakan SONSUZ kötü arkadaş.

öğretmenden çok şey istiyor ama hiç bir vermiyor. bakalım ölmeyene daha neler duyacağız bu muhteremden

mfk' Alıntı:

Hocam bırakalım, gelmez, yazmaz, görmez.

Onlar gözleri var görmez, kulakları var işitmez. Herkesi akl-ı selim olmaya davet eder, kendi akl-ı selimin kenarından geçmez.
Bir kaz sürüsü güdemeyecek adamları başımıza getirmişiz. Artık bir ders almaları lazım. Artık gücün kendilerinden değil, halktan geldiğini anlamaları lazım. Bunun için halkın aklını başına alması lazım. Ama yok. Kendisi zarar görse de, babasının partisi gibi sahiplenmiş adam. Takım tutar gibi parti tutuyoruz.

çok vahim bir açıklama...birileri duysun...artık gitme zamanın gelmedimi.....

Kütahyadaki arkadaş sanırsam ölmedi. Doğru bir bilgi paylaşan olursa iyi olur. 2. bu bakan af edersiniz ...................... teki (boşluğa uygun bişi yazıverin) ne demek kalabalık bilmem ne . sağlık bakanı ile bizim bakamayanı karşılaştırmayın bugün akepeye oy kazandıran tek bakandır ve mesleği doktorluktur. heralde doktor olan bir bakan doktorlara saldırı olunca kınayacak engellemek için yönetmelik çıkaracak. bizim bakamayan öğretmen düşmanı. adam bakanlıkta devrim yaptı ne kadar öğretmen kökenli bürokrat varsa çöpe attı getirdi kaymakamı insan kaynakları genel müdürü yaptı vs vs. söylenecek laf çok ama anlayacak adam yok.

Öğretmen it sürüsü gibi diyor yani, ister yarala ister öldür kolay kolay bitmez endişeye gerek yok, normal diyor.Adam haklı beyler dağılın.

Geri