DİJİTAL PANO v1 ÇIKTII !! | DEVELOPER

Kodla Büyü

Dijital Pano v1 Programını Nasıl Buldunuz ?

• Süperr..

Oy: 26 29.9%
  • İdare eder

Oy: 38 43.7%
  • Berbat!

Oy: 23 26.4%

• Kullanılan toplam oy
    87
emeğinize sağlık

bir kaç eleştiride bulunucam kafamda tasarladığım eklentiler.

ekran büyüküğü puntolar resimler falan küçük olmuş.

o güne ait nöbetçi öğretmenler sadece yazılsa daha iyi olur.öğretmenlerin nöbetçi günleri girlip program otomatik yansıtsa.

parssan' Alıntı:
emeğinize sağlık

bir kaç eleştiride bulunucam kafamda tasarladığım eklentiler.

ekran büyüküğü puntolar resimler falan küçük olmuş.

o güne ait nöbetçi öğretmenler sadece yazılsa daha iyi olur.öğretmenlerin nöbetçi günleri girlip program otomatik yansıtsa.
Öncelikle eleştriniz için teşekkür ederim fakat dijital panoyu yazmadan önce foruma öneriler adında konu açtım ve orada arkadaşlar isteklerini belirttiler çoğunluk resimli görünmesini istediği için resimli yaptım.Biz listeyi girelim kendi alsın diyorsanızda programda şuanda veritabanı yok ini ile işlem görüyor yani öyle bir şey şuanlık mümkün değil. :)

resimlerin boyutları küçük gözüküyor. onu kastetmiştim.resimsiz değil. :)

veri tabanı olanı biz yapsak iyi olacak gibi.... :)

Merhaba developer hocam , program oldukça kullanışlı görünüyor ancak ben kullanamadım. ne bilgi girişini ne de resim ekleme işini halledebildim, resim ekliyorum , bilgileri giriyorum ardından komut üzere programı kapatıp açıyorum ancak bi değişiklik yok. tam da okulumuzda il milli eğitim müdürünün de katılacağı bir program varken bu programı kullanmak süper olurdu. müsait olduğun bir zamanda yardımlarını bekliyorum. iyi çalışmalar

Hocam, dijital pano hazırlama gibi bir durumum olmadığı halde başlık ilgimi çekti.
Programınızı inceledim. Pek güzel olmuş, emeğinize sağlık demek için de yazmak istedim. Gelişimci ruhunuz daim olsun:)

seda23' Alıntı:
Hocam, dijital pano hazırlama gibi bir durumum olmadığı halde başlık ilgimi çekti.
Programınızı inceledim. Pek güzel olmuş, emeğinize sağlık demek için de yazmak istedim. Gelişimci ruhunuz daim olsun:)
Çok teşekkür ederim hocam :)

program için teşekkür ederim, tamda işime yarayacak bir program, elinde olan mebden indirebileceğimiz bir şekilde yükleyebilir mi acaba ?

şu mebden indirme işini anlamıyorum evinizde internet yok mu arkadaşlar flash diskiniz mi yok :) yapmayın her yükleme de mebden indirmek istiyoruz diyenler var...

Geri