DİJİTAL PANO v1 ÇIKTII !! | DEVELOPER

Kodla Büyü

Dijital Pano v1 Programını Nasıl Buldunuz ?

• Süperr..

Oy: 26 29.9%
  • İdare eder

Oy: 38 43.7%
  • Berbat!

Oy: 23 26.4%

• Kullanılan toplam oy
    87

developer

Süper Üye
Süper Üye
Sonunda çıkardık biraz geçde kalsak fazla sözü uzatmadan hemen kısaca bahsedeyim.Programda bilgilerinizi girdikden sonra mutlaka ama mutlaka yeniden başlatınız.Sadece ve sadece resimleri eklediğinizde başlatmayınız.

Yönetim Paneline Ulaşmak İçin;
CTRL+SHİFT+M

Yönetim Paneli Sifresi;
developer85

İNDİRME;

http://www.mediafire.com/?0rdyc3ti0cmjg5g
Bu program AutoPlay Media Studio ile hazırlanmıştır.

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    104.6 KB · Görüntüleme: 8,557
  • 3.jpg
    3.jpg
    107.7 KB · Görüntüleme: 8,554
  • 4.jpg
    4.jpg
    116.7 KB · Görüntüleme: 8,553
  • 5.jpg
    5.jpg
    119.9 KB · Görüntüleme: 8,553
  • 32x32_play_hover-vert.jpg
    32x32_play_hover-vert.jpg
    2.2 KB · Görüntüleme: 8,448
  • sshot-1.png
    sshot-1.png
    30.5 KB · Görüntüleme: 8,261
  • sshot-2.png
    sshot-2.png
    9.9 KB · Görüntüleme: 8,259
Gerekli düzeltmeyi yaptım.Resimleri ekledikden sonra yürüt butonuna basınız.

:? malesef programı göremedik :?

Not Found

The requested URL /index.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Baktım olmuyor eklenti olarak ekledim yukarıda bilgilerinize..Yanlız beklediğimin müthiş derece altında bir ilgi gördü :x

Allah allah hocam siz büyük ihtimalle okulda bulaştı okullarda virüs vardı sanırım siz bana teamwiever bilgilerinizi pm olarak atın sizinle ekleyelim burada antivirüs yok maalesef

Hocam öncelikle teşekkürler. Ellerinize sağlık. Ben her hangi bir değişiklik yapamıyorum. Yaptığım işlemler aktif olmuyor.

cybermath' Alıntı:
Hocam öncelikle teşekkürler. Ellerinize sağlık. Ben her hangi bir değişiklik yapamıyorum. Yaptığım işlemler aktif olmuyor.
bende de aynı hocam. değişiklik yaptıktan sonra kapatıp açtım hatta bilgisayarı bile kapattım açtım :) ama olmadı.

:) çalışan hali hoş olur bence

Sayın hocam yönetim panalinden eklediklerim programı açıp kapatınca görünmüyor.. haberin olsun :)

kullanma imkanım yok ama yinede tebrik ederim güzel iş güzel paylaşım :+1:

Hocam elleriniz dert görmesin. Gerçekten harika bir paylaşım. Sanırım bazı hatalar veriyor bunlarda zamanla düzelecektir. Benim de win 7 de personel eklemede sorun vardı. Yönetici olarak çalıştırdığımda sorun çözüldü. Ama okuldan resimler bölümü olmadı. Zamanınıza ve emeğinize sağlık tekrar. :++:

Ellerinize sağlık hocam. benimde kullanma imkanım yok ama gayet güzel bir proje....

ilginç bir düşünce ile ihtiyaçtan hazırlanmış program belli ki.. program biraz daha dinamik ve görsel hale gelirse eminim çok daha fazla ilgi görecektir. teşebbüsünüzden ötürü sizi kutluyor,tebrik ediyorum.

hocam bu program tam olarak ne işe yarıyor indirip deneyemedim merak ediyorum okuldayım çok iş var bakamadım :) ve bu paylaşımı yaptınız için sizede ayrıca tşk ederim.

Geri