Düzgün çalışan DYS ve JAVA

Kodla Büyü

btr23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar adam akıllı çalışan, açılan dys sürümünü sizce nereden indireyim batman il mem izmir il memin sitelerinden denedim ancak istediğim sonucu alamadım varsa yakın zamanda indiren indirdiği linki paylaşabilir mi?

Hocam java acilisinda bir hata veriyordu en sonunda formatladim pcyi batman il mem sitesindeki dysyi indirdim kurdum calisti yani bilgisayarda bir sikinti var idi.

İlginç bir Sebebi var. Sizinki de o dur diye tahmin ediyorum. Ama artık format attığınız için sorun kalkmış zaten. Yine de sormak istiyorum. Önceki hesabın kullanıcı adı neydi hocam. Misafir, admin, öğretmen, müdür vs...

Hocam meb sertifika, jre ve uyap dokuma editörü kur yeter başka birşeye gerek kalmıyor. Arada java güncellemesi istiyor

İlginç bir Sebebi var. Sizinki de o dur diye tahmin ediyorum. Ama artık format attığınız için sorun kalkmış zaten. Yine de sormak istiyorum. Önceki hesabın kullanıcı adı neydi hocam. Misafir, admin, öğretmen, müdür vs...

Hocam emin olunki hatırlamıyorum ama ad soyad şeklinde bir kullanıcı adı vardı sanırım.

Hocam emin olunki hatırlamıyorum ama ad soyad şeklinde bir kullanıcı adı vardı sanırım.
Hesap adı Türkçe karakter içeriyorsa dys kurulumunda sorun oluyor; bir kere benim de başıma gelmişti.

Geri