Düzce'ye istanbul mu yoksa Ankara'mı yakın

Kodla Büyü

eridim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Düzce'ye gidecem otobüsle 20 saat. Uçakla gitmek istiyorum. Ancak ya ıstanbula(sabiha gökçen) yada ankara direk uçak var. Hangi şehir Düzce'ye daha yakın ve daha kolay araç(fazla vasıta değiştirmeden) bulabilirim.

Sadece şu kadarını söyleyebilirim bildiklerime dayanarak. Eğer İstanbul'dan gidecekseniz Sabiha Gökçen Havaalanı'na gitmeniz gerekiyor. Atatürk'te inerseniz yolunuz çok uzar...

Bende zamanında aynı senin durumuna düştüm. Ben hata yaparak ankaraya gittim. Ordan 3,5- 4 saat kadar sürüyor aştiden otobüsle. Ama istanbul 1.5 saat falan gidilebiliyor. Ben efe turla gitmiştim düzceden istanbula. Kesinlikle İstanbul ama imkanın varsa atatürk havaalnına inersen metroyla merterdeki otograra 20 dakikada gidersin ve efe turla 1.5 - 2saat ele düzceye gelirsin

tmy83' Alıntı:
Bende zamanında aynı senin durumuna düştüm. Ben hata yaparak ankaraya gittim. Ordan 3,5- 4 saat kadar sürüyor aştiden otobüsle. Ama istanbul 1.5 saat falan gidilebiliyor. Ben efe turla gitmiştim düzceden istanbula. Kesinlikle İstanbul ama imkanın varsa atatürk havaalnına inersen metroyla merterdeki otograra 20 dakikada gidersin ve efe turla 1.5 - 2saat ele düzceye gelirsin
teşekkür ederim verdiğim bilgiler için. Lakin yukarıda arkadaş Atatürk havalimanın dan çok uzak olur demiş. Istanbulu bilmiyorum. Atatürk hava limanı Avrupa yakasında değil mi?

Hocam Atatürk havalimanına da gitsen Ankara'ya göre çok daha kısa sürer mesafe. İst.den otobüs bulmakta da zorlanmazsın saatte bir otobüs var ama Ankara'dan çok fazla yok diye biliyorum. tmy83 hocamın da dediği gibi metroyla otogara geçip rahatlıkla otobüs bulup max. 3 saatte düzce de olursun. Sadece Sabiha Gökçen'e uçak varsa oradan daha kolay ulaşım, anadolu yakasından 2 saat sürüyor düzce...

Düzce ANKARA arası =238 Km
Düzce İSTANBUL arası=220 Km
istanbul Düzceye daha yakın çünkü 220 Km<238 Km

hocam ben düzce 'de görev yaptım. kesinlikle istanbul daha yakın, özellikle S.Gökçen, 1,5 saatte varırsınız. ben hep öyle yaptım.

Geri