Düzce, E-konferans Moderatörleri ve Veri Tabanı Eğitimi!!

Kodla Büyü

mrsduzcelee

Aktif Üye
Mesajlar
123
Düzce'de görev yapan arkadaşlar,

aranızda benim gibi formatör olmanın yanında kuşadasına beraber gittiğimiz moderatör arkadaşlarımdan vardır galiba.

bugün yazı geldi. 18 - 19 haziran tarihlerinde "Veri tabanı eğitimleri" konusunda seminer varmış.

bu seminere ".... öncelikle Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretmenleri, Formatör Öğretmeni olmayan okullarda Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olmayan okullarda ise Müdür Yardımcısı ... katılacaktır" diyor.

İldeki tüm okullar 2 gruba ayrılmış. (alfabetik) ilk grup 18 - 19 haziran tarihlerinde sabahtan, ikinci grup ise 18 - 19 haziran tarihlerinde öğleden sonraları eğitime katılacakmış.

08:30 14:30 saatleri arasında e-konferansta görevliyim. düzce otobüsüne 14:30 da binsem 45 dak. da gidiyor. ben ilçe otogarından valiliğe 15 dakika da ancak yürüyüm o sıcakta. etti sana 15:30. ee eğitim 14:30 da bitecek.

ben ne yapacağım şimdi.

bir de birinci grupta olanlar var. onların durumu daha vahim. onların eğitimleri 2 gün de 09:00 - 12:00 arasında. onlar nasıl yapacak.

grtıplar ise şöyle.

* 1. grup : akçakoca, çilimli, kaynaşlı
* 2. grup : cumayeri, gölyaka, gümüşova, yığılca.

müdür sistemi kurarsın. sen gidersin dedi. kendi laptopumu kullanıyorum. açıkcası daha taksidini bile bitirmediğim malımı bırakıp gitmek istemiyorum. "ortalık yere bırakıp gitmem" dedim müdürü. "sen ortalığa değil bize bırakmış olacaksın" dedi. ama çok da iyi bilinen bir atasözü de derki "el elin eşeğini türkü çağırarak ararmış."
bir akıl verin lütfen.
 

branta

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
505
hocam sen kendi malını peşkeş çekersen olacağı o..

yazsaydınız zamanında keşke gerekle yerlere biyerlere..
 
Üst