Cumhuriyet Bayramimiz Kutlu Olsun

Kodla Büyü

volkankey

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Cumhuriyeti sindirememislere inat herkesin bayrami kutlu olsun, evler balkonlar bayraklarla donansin

Teröristlerin yaptigi yürüyüs ve eylemlerde bile sesi cikmayan (hatta destekleyen), fakat cumhuriyet kutlamasini, celenk koymayi yasaklayan (hatta kutlamaya katilacaklari yolda durdurup seyahat özgürlügünü engelleyen) zihniyete de Allah akil fikir versin.

EY TÜRKİYE ATATÜRK'Ü ALLAH'A BORÇLUSUN,GERİYE KALAN HERŞEYİ DE ATATÜRK'E...CUMHURİYET'İ ANLAYAN HERKESİN BAYRAMI KUTLU OLSUN...

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla anıyor, tüm ulusumuzun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.
Cumhuriyetimizin 89. yılı kutlu olsun.

Allah bize Atatürk gibi bir lider ve daha bir çok değerli vatansever cet nasip etmiş...
Keşke onların bıraktıkları emanetlere sahip çıkabilseydik ve yükseltseydik...
Hepimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun...En kutlu gün...

1923'de yanan meşale sonsuza kadar sürecek.. Cumhuriyetimizin 89. Yılı Kutlu Olsun..

unutturmaya çalışanlara inat daha fazla sahipleneceğiz. Bayramımız kutlu olsun... Cumhuriyeti beğenmeyen cumhuriyetle yönetilmeyen istediği ülkeye gidebilir...

Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun !

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır; fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır." Mustafa Kemal ATATÜRK

bugün okulda öle bir kutlama yapıldı ki kutlama demeye bin şahit ister yürüyüş bile yapılmadı o kadar sönükdükü öğrenciler gelmedi öylesine bir iki şiir okundu ve tören bitti garip anlaşılmaz üzücü
89. yılı kutlu olsun cumhuriyetimizin :|

:tr: Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun. Böyle bir bayrama sahip olmamızın sebebi olan; Ulu önder Atatürk, onun silah arkadaşları ve bu vatan uğruna ölen şehitlerimize çok şey borçluyuz. Mekanları cennet olsun.

Bati demis turkler bu celik telli siperleri 6 ayda gecemez.ataturk askeriyle 2 saatde gecmis.o zaman ki askerler simdi olsa sungu mitralyozle bile kandilin kokunu kazirlar.Allah razi olsun Ataturk.sen nur icinde yat Mehmetcik.

per_cey' Alıntı:
bugün okulda öle bir kutlama yapıldı ki kutlama demeye bin şahit ister yürüyüş bile yapılmadı o kadar sönükdükü öğrenciler gelmedi öylesine bir iki şiir okundu ve tören bitti garip anlaşılmaz üzücü
89. yılı kutlu olsun cumhuriyetimizin :|

Biz yarın kutlayacağız okulda. İl programı bugün yapıldı. Öğrencilerin çoğu zaten memleketlerinden bugün dönüyor.

Hepimizin Cumhuriyete ihtiyacı var. Eğer olmasaydı, memleket düşmanları eski usül darağacını bulurdu. Mehmetçik de boşuna onları sağ ele geçireceğiz diye uğraşmazdı. Tek bir tanesi hayatta kalmazdı. Yanında masumları da beraberinde giderdi, hesapsız sorgusuz.

Bu memleketin dostu da düşmanı da Cumhuriyet'e sahip çıksın. Her zaman iyi de kötü de yaşayacaktır. İyi iyiliğini, kötü olmadan bilmezmiş.

Bayramımız kutlu olsun. Her daim bu memleketin damarlarında bulunsun.

Yalnız_Kurt' Alıntı:

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır; fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır." Mustafa Kemal ATATÜRK

:alkis:

http://haber.mynet.com/turk-bayragi-aca ... 00-guncel/
Haber metni:
Bayrak açan bir kişi de polisin tekmesinden nasibini aldı. Polisin Türk bayrağını taşıyan bir vatandaşı tekmelediği görüntüler tepki çekti. Biber gazından basın mensupları da etkilendi. Baruthane Kavşağı'ndan Birinci Meclis'e yürümek isteyen gruba da polis biber gazıyla müdahalede bulundu. Polis ile göstericiler arasında gerginlik sürüyor.

Ulus ateşinin söndürülmeye çalışıldığı şu günlerde, Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Bin yılı aşkın, Güneş kadar parlak kültürümüz, şanımız
Tüm dünya'ya örnek olmuş insanlığımız, sevdamız
Sanma ki, boş durur, şer-i beşer, yer hakkımız
Atatürk gibi yüzbinler doğar, ceddimiz atalarımız

Yeryüzünde silinmez hiç bir zaman din-i islâm,
Atatürk neferimiz gibi binlerce neferle kazındı bu bayram,
Varolacaktır her zaman ulusumuzun başında Atatürk ruhu.
Burdan yükselen sesimiz kuşatır sarar ruh-ul kudusü.

Ömer ORUÇ.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı en içten ve samimi dileklerimle kutlar, başta ulusumuz olmak üzere tüm insanlara hayırlara vesile olmasını dilerim.

images

Yalnız_Kurt' Alıntı:

:tr: :alkis: :tr:

volkankey' Alıntı:
Cumhuriyeti sindirememislere inat herkesin bayrami kutlu olsun, evler balkonlar bayraklarla donansin

Teröristlerin yaptigi yürüyüs ve eylemlerde bile sesi cikmayan (hatta destekleyen), fakat cumhuriyet kutlamasini, celenk koymayi yasaklayan (hatta kutlamaya katilacaklari yolda durdurup seyahat özgürlügünü engelleyen) zihniyete de Allah akil fikir versin.
:alkis: :alkis: :alkis:

Geri