Cumhurbaşkanına Sorun (bir öneri)

Kodla Büyü
bilişim teknolojileri öğretmeniyim dersimin ve öğrencilerimin elimden alınmasına çok üzülmekteyim, sizce de bilişim teknolojileri dersi gereksiz midir? diye sordum ben, açık, net, saf bi soru...

kimin sorusunu oylayacağımıza karar verip, hepimiz aynı kişinin sorusunu beğenirsek cumhurbaşkanıyla özel görüşme fırstı olacak. değerlendirelim bu fırsatı

Sorunuzu her dönemin ilk haftasında, kendi belirleyeceğiniz bir Rumuz ve size ulaşabileceğimiz bir e-posta adresi belirterek gönderebilirsiniz.

Sistem her e-posta adresi için o döneme ait bir soru sorma hakkı sunacaktır.

Sorularınız 300 karakter sınırlaması dikkate alınarak imlâ kurallarına uygun yazılmalıdır.

Oylama ekranında gördüğünüz soruların tamamına Beğendim veya Beğenmedim tercihinde bulunabilirsiniz. (Her soru için sadece bir tercih kullanabilirsiniz.)

Dönemin üçüncü periyodunda vatandaşlarımız tarafından en çok ilgi gören soruların sahipleri Çankaya Köşkü’ne davet edilerek sorularını Sayın Cumhurbaşkanımıza bizzat sorma fırsatı yakalayacaklardır.

Valla bu gayet kolay bir iş sanırım bizim için; sadece tek soruyu oylarımızla zirveye taşımak

aynı tür sorulardan sadece ilk sorulan soru değerlendirmeye alınacak amabuna dikkat edelim biraz

Soru gönderen oldu mu arkadaşlar? Oylama için soru arıyorum bilgisayar, bilişim, bilişim öğretmeni diye aradım uyan soru çıkmıyor. Onaylanmadı mı henüz ortak hareket edelim de bilgisayar başındayız bunu değerlendirelim.

yaliya' Alıntı:
bilişim teknolojileri öğretmeniyim dersimin ve öğrencilerimin elimden alınmasına çok üzülmekteyim, sizce de bilişim teknolojileri dersi gereksiz midir? diye sordum ben, açık, net, saf bi soru...

Bu soru iyi gibi, birini seçip destekleyelim hep beraber

Büyük yatırımlar İstanbula yapılırken Nükleer santral neden unutuluyor?
İstanbulda da Nükleer Santral istiyoruz.

Benim sorum onaylanmamış, birileri yazsın ve onaylanırsa paylaşsın oylayalım....

2. bir soru yolladım o da görünmüyor, burda da mı kara listeye aldılar bizi!!!!

delir yanii bu onaylandı

Önlisans mezunu oldugum bilindigi halde 2005 yılında bilgisayar ögretmeni olarak atamam yapıldı ancak bir sene sonra bu hak geri alındı. Benim gibi ortalama 3500 arkadaşımda magdur oldu. Dava açtıgımız halde bir sonuç alamadık. Tekrar kadromuzu almak istiyoruz.

12.000 meslektaşım ve bilişim eğitiminden uzak kalan milyonlarca öğrenci adına yazıyorum.Okullardaki Bilişim Teknolojileri dersi seçmeli hale getirilmiştir.Bu nedenle norm fazlası olarak okul değiştirmeye zorlanmaktayız fakat gittiğimiz okulda da norma düşmekteyiz. . Derslerimizi geri istiyoruz. diye pazar günü yazdım hala sorular da yok

bi dolu enteresan soru var bizimkiler yok, cımbıza takılıyor yok başka açıklaması

arkadaşlar, bence sorusu onaylanan biri olursa hemen haber versin hepimiz oylarız. bence cumhurbaşkanı çok iyi bir fikir... artık çözse çözse o çözer bu işi...

Bilişim araması yapınca hiçbir sonuç çıkmıyor. Bu demek oluyor ki bize mutlaka bir kasıtı var bu hükümetin :verymad:

yarın 6.sınıf öğrencilerime yazdırmayı düşünüyorum. bilişim eknolojileri dersi istiyoruz diye :idea:

ewt arkadaşlar bende bilişim araması yaptım bizimle ilgili hiçbir soru yok yayınlanırsa tek soru üzerine yogunlalşalım... ancak bu sorunu Cumhurbaşkanı çözer...

medya okuryazarlığıyla ilgili :verymad: bile soru var bizimkiler neden yayınlanmıyor acabaaaaaaa

soruların hepsini inceledim. benim sorum yayınlanmamış. bilişimle ilgili hiç bir soru yok. hep polislerle ilgili sorular en beğenilmiş.
:verymad:

Sayın Cumhurbaşkanım Medya Okuryazarlığı dersi ABD başta olmak üzere tüm gelişmiş ülkelerde okutulurken % 25'i 15 yaşın oluşturduğu ülkemizde neden hala seçmeli ve alanın hakimi olmayan öğretmenlerce okutuluyor? Bu ders zorunlu okutulacak kadar önemli değil midir?
Saygılar...

Bu soru bile var bilişimle ilgili soru yok!

Arama kısmını kaldırmışlar. Buyur burdan yak. Bu nasıl hizmetse? :!:

:) şaka gibi yaa. Geçen mesajın birinde birileri bizimle alay mı ediyor demişti bir arkadaş. Bilişimle ilgili hiç bir soru yok. bende soru gönderdim yayınlanmamış demekki bu kadar sıkılmışlar bizden veya gerçekten bizimle alay ediyorlar :puhaha:

Geri