CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Kodla Büyü
upburak' Alıntı:
"Yıl 1937 Atatürk çok hasta; doktorlar 'gitmeniz intihar' diyor ama o 'hayır' diyor 'halkın morali bozulur, kutlamalar olacak.."
:alkis:
"Mualimler! Yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmenleri ve eğiticileri, sizler yetiştireceksiniz. Ve yeni nesil sizin eseriniz olacaktır. Eserin kıymeti, sizin maharetiniz ve fedakârlığınız derecesiyle mütenasip bulunacaktır." M.K. Atatürk

"Öğretmenler! Cumhuriyet sizden düşünceleri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister." M.K. Atatürk

:tr: Cumhuriyetimizin 88. yılı kutlu olsun.!

ATATÜRK ölüm döşeğinde iken iptal edilmedi!
ATATÜRK öldü iptal edilmedi! İkinci dünya savaşında ve üçüncü ihtilal sırasında iptal edilmedi!
Kıbrıs savaşı sırasında iptal edilmedi!
1999’da 18.373 ölü ve 48.901 yaralı verdiğimiz Marmara depriminde iptal edilmedi!

... Şimdi Niye ?

Diyorum ve ayrıca da ...

CUMHURİYETİMİZİN 88. YILINDA DEVRİMLERİNİN BEKÇİLERİYİZ...

faolin' Alıntı:
ATATÜRK öldü iptal edilmedi! İkinci dünya savaşında ve üçüncü ihtilal sırasında iptal edilmedi!
1999’da 18.373 ölü ve 48.901 yaralı verdiğimiz Marmara depriminde iptal edilmedi!

... Şimdi Niye ?

Diyorum ve ayrıca da ...

:++:

faolin' Alıntı:

... Şimdi Niye ?

Diyorum ve ayrıca da ...

:alkis: :alkis: :alkis:

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı en önemli millî bayramımızdır. Kutlu olsun.

samet_uğur' Alıntı:
doğum günün kutlu olsun türkiyem...bu arada bir yazı gördüm paylaşmak istiyorum :
Bugün ayın 29'u,2+9ettimi 11,kaçıncı aydayız 10'uncu11x10'da 110..2011den 2'yi ve 11'i al, 2x11ettimi 22..110-22=88 yapar...T.C 88 yaşında! :D

40 yapar. :lol:
bahceli.jpg

(Resim tartışma veya siyasî amaçlı eklenmemiştir. Çok beğendiğim bir çalışmadır. Gayet güzel. :D)

Ben hiç siyasi tartışmaya girmeyecem... aha buraya yazıyorum Evet komik... Hatta ben oyumu Mhp'ye attım...

Diyeceğim Bazı bakanlar gibi Vicdanı zayıf olacağına... Varsın Matematiği zayıf olsun... (Tartışma amaçlı değil madem komik niye oy verdin diyen olursa diye)

refleto' Alıntı:
Ben hiç siyasi tartışmaya girmeyecem... aha buraya yazıyorum Evet komik... Hatta ben oyumu Mhp'ye attım...

Diyeceğim Bazı bakanlar gibi Vicdanı zayıf olacağına... Varsın Matematiği zayıf olsun... (Tartışma amaçlı değil madem komik niye oy verdin diyen olursa diye)

:+1:

doğru söylemişin milli değerlerimiz kayboluyor her yıl yüzlerce şehit veriyorsak matematiği iyi olanlara sormak lazım. nerden nereye gidiyoruz arkadaş

Kendi çocuklarına bile eğitim torpili yapmayan bir nesilden gemicikleri olan bir nesile geldik.
Şeyhlere tarikatlara cemaatlere inat CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.
BÜTÜN ŞEHİTLERİMİZİN VE ATAMIZIN RUHU ŞAD OLSUN.

refleto' Alıntı:

Oy konusunda ben de attım oyumu, bugün de olsa yine atarım. Resimde hakaret yok, küfür yok. Sadece bir çalışma. Türk Lirasının üzerinde başka bir parti liderini görsem belki güzel bulmam, iğrenç bulurum, tepki gösteririm. O yüzden dedim, güzel çalışma diye. Eleştiri ise küçük bir eleştiri. O kadar da kaldırabilelim değil mi? Başkalarını eleştirince yandaşlarının kızmalarına lâf etmemek gerek yoksa.

isbb80' Alıntı:
Kendi çocuklarına bile eğitim torpili yapmayan bir nesilden gemicikleri olan bir nesile geldik.
Şeyhlere tarikatlara cemaatlere inat CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.
BÜTÜN ŞEHİTLERİMİZİN VE ATAMIZIN RUHU ŞAD OLSUN.

:alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Ekime söyleyin bundan sonra 28 çeksin, kasım 9 çeksin , nisan 22, ağustos 29 çeksin. Çünkü birileri bizi çekemiyor. - Müjdat GEZEN

Srebrenitsa' Alıntı:
refleto' Alıntı:

Oy konusunda ben de attım oyumu, bugün de olsa yine atarım. Resimde hakaret yok, küfür yok. Sadece bir çalışma. Türk Lirasının üzerinde başka bir parti liderini görsem belki güzel bulmam, iğrenç bulurum, tepki gösteririm. O yüzden dedim, güzel çalışma diye. Eleştiri ise küçük bir eleştiri. O kadar da kaldırabilelim değil mi? Başkalarını eleştirince yandaşlarının kızmalarına lâf etmemek gerek yoksa.

Hocam lafım sana değil... Bakana... Komik olduğunu yazdım... Hatta ilk mesaj atan arkadaşada değil lafım... Sizden bakana yol çizdim...

Tekrar ediyorum o videoyu izledikçe bende gülüyorum... Tartışmak için yazmadım

örtmnoldum' Alıntı:
volkankey' Alıntı:
Acımız var ama, gün aslında
birlik beraberliğimizi, gücümüzü göstermek günüdür.
Dayanışma günüdür.
Acıları paylaşma günüdür.

Neymiş törenler iptalmiş, düğün yapmayacaktık zaten....
Ama 2 insandan 1 i anlasın bana yeter.

hocam aynı fikirdeyim. öğlen bu haberi duyduğumdan beri deli oluyorum! köçek mi oynatılıyor 29 Ekim'de?
tüm Türkiye 29 Ekim sabahı, bu topraklar için Cumhuriyet için şehit düşen tüm insanlarımız için aynı anda İstiklal Marşımızı okumalıydık!
Cumhuriyetin önemi bir kez daha dile getirilip, şehitlerimiz anılacağı kısa bir tören yapılabilirdi. balo yapmasınlar, parti yapmasınlar tabi. o kadar insan öldükten o kadar askerimiz, öğretmenimiz, polisimiz şehit düştükten sonra şarkılı türkülü kutlama olmaz tabi.
benim aklım almıyor!

:tr: Cumhuriyet Bayramımız Kutlu olsun! :tr:
:tr: Ne Mutlu Türküm Diyene! :tr:
Köçek oynatmasa da göbek atanlar var.

http://www.dailymotion.com/video/xffccn ... alosu_news

özellikle 03:35 den sonra

Tüm yabancı basın dünya toplanmış şöyle diyor:"Türk ordusu çelik telli siperleri 6 ayda aşamaz" çünkü adamlar o biçim hazırlık yapmış.
Atatürk emir veriyor:"size savaşmayı değil ölmeyi emrediyorum" o zavallı fakir kuru ekmekle savaşa değil ölüme giden binlerce asker sadece 2 saat de çelik telli siperleri geçmiş.Bunun teferruatını tam 10 yıldır gözyaşlarımla derste anlatırım.Şimdiki hale bakın aselsan predatorlar bile işe yaramıyor.
Bu Atatürk ne ruhla savaştı helal olsun sana Atam

smails' Alıntı:
örtmnoldum' Alıntı:
volkankey' Alıntı:
Dayanışma günüdür.

hocam aynı fikirdeyim. öğlen bu haberi duyduğumdan beri deli oluyorum! köçek mi oynatılıyor 29 Ekim'de?
tüm Türkiye 29 Ekim sabahı, bu topraklar için Cumhuriyet için şehit düşen tüm insanlarımız için aynı anda İstiklal Marşımızı okumalıydık!
Cumhuriyetin önemi bir kez daha dile getirilip, şehitlerimiz anılacağı kısa bir tören yapılabilirdi. balo yapmasınlar, parti yapmasınlar tabi. o kadar insan öldükten o kadar askerimiz, öğretmenimiz, polisimiz şehit düştükten sonra şarkılı türkülü kutlama olmaz tabi.
benim aklım almıyor!

senin niyetin ne bilmiyorum da bu ülkede insanların dini duygularını sömürüp, dindar görünüp t e dinle diyanetle alaksı olmayan o kadar adam varken cımbızla seçilmiş videolarla milleti yanlış yönlendirme. cummhuriyet yönetiminden rahatsız olan şeriatın kol gezdiği arap ülkelerine koşsunlar ki bu uğurda can vermiş şiehitlerimiz de rahat uyusunlar.. şimdiye kadar hangi öğrencinin göbek atarak cumhuriyet bayramı kutladığını gördün? elinde Türk bayrağı yürüyen, Atatürk ve Cumhuriyet konulu şiir ve yazılar okumak ne zamandır eğlence oldu? atın artık maskelerinizi, özünüzdekini dökün..

smails' Alıntı:
örtmnoldum' Alıntı:
volkankey' Alıntı:
Dayanışma günüdür.

benim aklım almıyor!

seni duaynda herkez baloya katılıyor zanneder zaten onlara her gün baram onlar istedikleri zaman dasöz oyantır bayram gerek yokta senin niyetin baramın kaldırılması sanırsam

eğlenceli işler dersen al sana eğlence http://www.hurriyet.com.tr/gundem/19114167.asp bakanın oğlunun nikah töreni, cumhuriyetin törenini engelle, bakanının nikah törenini engelleme, ne ala memleket... milliyeti, dini, dili ne olursa olsun Cumhuriyet bayramının ülke genelinde iptal olmasına sevinen, hak veren herkesi esefle kınıyorum.. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE, YAŞASIN CUMHURİYET..

videoyu izlemeden salyalarınızı salın bakalım, biraz ironi yapalım dedik ama nerde sizde o beyin.

smails' Alıntı:
videoyu izlemeden salyalarınızı salın bakalım, biraz ironi yapalım dedik ama nerde sizde o beyin.
Be beyinsiz mahlukat senin niyetin ne? sen kimsin ki kime ironiden bahsediyorsun, başbakan bugün nikah törenine katıldı bakanının. vatandaş tabi ki eğlenecek sevdiği bir yönetim biçiminin kazanılmasına ki görüntü bu yılın değil geçen yılın. eğer o küçük beynini çalıştırmak istiyorsan güncel olayları değerlendir, kendi fikirdaşlarınla onların ironisini yap... Bi ara birileri meşe ağacaının dalı diye bi söz söylemişti, bende meşe ağacı yerine Cumhuriyeti koyuyorum, anladın sen onu..

esinemci' Alıntı:
Ekime söyleyin bundan sonra 28 çeksin, kasım 9 çeksin , nisan 22, ağustos 29 çeksin. Çünkü birileri bizi çekemiyor. - Müjdat GEZEN

29 Ekim 2011(bugün) Saat 15.30 civarı Porsuk 2.köprü

Ekli dosyalar

• müjdat.JPG
    müjdat.JPG
    75.7 KB · Görüntüleme: 572
Geri