CUMHURİYETİMİZ 100 YAŞINDA!!!!

Kodla Büyü

metafor

Site Admin
Yönetici
KIYMETLİ BBNET ÜYELERİ;

BUGÜN BURADA BU SATIRLARI ÖZGÜRLÜK İÇERİSİNDE, AY YILDIZLI BAYRAĞIMIZIN GÖLGESİNDE ,

ONURLA VE GURURLA YAZIYORSAK; BU VATAN İÇİN KURTULUŞ SAVAŞINI VEREN ECDADIMIZ SAYESİNDEDİR!!!!!!

KURTULUŞ SAVAŞIMIZDA BU ÜLKE İÇİN VARINI YOĞUNU ORTAYA KOYAN BAŞKOMUTANIMIZ GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK BAŞTA OLMAK ÜZERE,

ŞEREFİ İÇİN, ÇOCUKLARI İÇİN, GELECEĞİ İÇİN CANINI FEDA EDEN ŞEHİTLERİMİZİ VE GAZİLERİMİZİ ÖZLEMLE, RAHMETLE VE SAYGIYLA ANIYORUZ!!!

ÇOK YAŞA CUMHURİYET!!!! YA İSTİKLAL YA ÖLÜM!!!!

Son düzenleme:
1698503496894.png

En büyük bayramımız kutlu olsun!
1000 yıllar yaşa Cumhuriyet!

27_10_02023_22_06_35_3494.png

Cumhuriyetimizin 100. yılının hakettiği coşkuyu öğrencilere vermek için okulumuzda bayramımızı 2 haftadır çeşitli etkinliklerle kutluyoruz. Naçizane 2 tane klip çektik:

Euro Truck Simulator 2’nin Geliştiricisi, Cumhuriyetin 100. Yılını İş Birliği Duyurusuyla Kutladı

Türkiye Cumhuriyetinin ikinci yüzyılı başladı artık. Kutlu olsun milletimize.

Daha özgür, daha hür, daha milli bir yüzyıl olması temennisiyle...

Drone gösterisi çok harika idi. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

Ekli dosyalar

• images (50).jpeg
    images (50).jpeg
    25.2 KB · Görüntüleme: 19
  • images (51).jpeg
    images (51).jpeg
    23.9 KB · Görüntüleme: 19
  • images (52).jpeg
    images (52).jpeg
    40.7 KB · Görüntüleme: 10
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cumhurbaşkanı Erdoğan:

Cumhuriyet Bayramımızı Cumhuriyetimizin 100. yılına yaraşır bir coşkuyla kutladık. Bu coşkuyu paylaşan milletime teşekkür ediyorum.

Bu vesileyle, 30 Ekim Pazartesi okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerimizin 1 günlüğüne tatil edilmesi kararı aldığımızı bildirmek isterim.

Cumhurbaşkanı Erdoğan:

Cumhuriyet Bayramımızı Cumhuriyetimizin 100. yılına yaraşır bir coşkuyla kutladık. Bu coşkuyu paylaşan milletime teşekkür ediyorum.

Bu vesileyle, 30 Ekim Pazartesi okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerimizin 1 günlüğüne tatil edilmesi kararı aldığımızı bildirmek isterim.

Son dakikada Türkiye'de her şey değişebilir. İşin içinde MEB varsa zaten şaşırmayız.

Bu tatil kararı için, ne oldu da o saatte açıklanma gereği duyuldu acaba çok merak ediyorum.

Tamam tatil olması elbette güzel bir şey, onu kabul ediyorum. Kutlama programında bir çok öğrenci ve öğretmen arkadaşımız görev aldı, onu da biliyorum ki hepsi yoruldular. Ama asıl merak ettiğim konu şu ki, neden akşam 22:00 civarı açıklandı. Mantıklı bir açıklaması varsa eyvallah ama yoksa pes dedirtiyorlar.

Ya tamam, her şeyi sorgulama, bu da öyle oluversin diyorum ama işin içinde MEB varsa hep son dakika değişiklikleri ile sürekli ters köşe yapıyorlar. Haaa şaşırmıyoruz, orası ayrı konu.

Ya pazartesi okulda kutlama programı olacak diye her türlü organizasyonu yapıyoruz, belirli kişilerden destek almak için önceden planlama yapıyoruz, bir sürü kişiye o gün için haber veriyoruz söz alıyoruz. Bazı veliler yoğun çalışmasına rağmen çocuklarını izlemek adına pazartesi günü için bir kaç saatlik izin aldıklarını söyledi. Şimdi buyur her şey alt üst oldu. Yani eğitim öğretim dünyasında A, B, C , Ç, D, E...,Z planı yapmak lazım.

Eminim büyüklerimiz iyi bir niyetle yapmışlardır, orasını hiç sorgulamıyor ve suizan etmiyorum da yine de son dakikada haber verilmesi bazı şeyleri aksatıyor.

Neyse canım, ucunda ölüm yok sonuçta. Tatilin kötüsü olmaz diyip dinlenmeye bakalım. Fazladan bir gün tatil yapalım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Son dakikada Türkiye'de her şey değişebilir. İşin içinde MEB varsa zaten şaşırmayız.

Bu tatil kararı için, ne oldu da o saatte açıklanma gereği duyuldu acaba çok merak ediyorum.

Tamam tatil olması elbette güzel bir şey, onu kabul ediyorum. Kutlama programında bir çok öğrenci ve öğretmen arkadaşımız görev aldı, onu da biliyorum ki hepsi yoruldular. Ama asıl merak ettiğim konu şu ki, neden akşam 22:00 civarı açıklandı. Mantıklı bir açıklaması varsa eyvallah ama yoksa pes dedirtiyorlar.

Ya tamam, her şeyi sorgulama, bu da öyle oluversin diyorum ama işin içinde MEB varsa hep son dakika değişiklikleri ile sürekli ters köşe yapıyorlar. Haaa şaşırmıyoruz, orası ayrı konu.

Ya pazartesi okulda kutlama programı olacak diye her türlü organizasyonu yapıyoruz, belirli kişilerden destek almak için önceden planlama yapıyoruz, bir sürü kişiye o gün için haber veriyoruz söz alıyoruz. Bazı veliler yoğun çalışmasına rağmen çocuklarını izlemek adına pazartesi günü için bir kaç saatlik izin aldıklarını söyledi. Şimdi buyur her şey alt üst oldu. Yani eğitim öğretim dünyasında A, B, C , Ç, D, E...,Z planı yapmak lazım.

Eminim büyüklerimiz iyi bir niyetle yapmışlardır, orasını hiç sorgulamıyor ve suizan etmiyorum da yine de son dakikada haber verilmesi bazı şeyleri aksatıyor.

Neyse canım, ucunda ölüm yok sonuçta. Tatilin kötüsü olmaz diyip dinlenmeye bakalım. Fazladan bir gün tatil yapalım.
Bizim bilmediğimiz bazı durumlar olabilir. Büyüklerimiz düşünmüştür.
Neyse onu boş verelim. Kutlu olsun 100. yılımız. Allah ülkemizi korusun.

Geri