CS6 Gümbür gümbür geliyor..

Kodla Büyü

cuisinier

Süper Üye
Süper Üye
Mesajlar
1,444
Özellikle biz bilgisayar öğretmenlerinin bilmesi gereken yazılımların başında olduğunu düşünüyorum.
Dağıtılan tablet bilgisayarlarında kullanılacak olan ders içerik uygulamaları, geliştirilen adobe yazılımları sayesinde kolay şekilde yapılabilecek.

Design & Web Premium nedir?
Adobe® Creative Suite® 6 Design & Web Premium yazılımı günümüz tasarımcılarına yönelik üstün bir araç setidir. Göz alıcı dijital görüntüler sunun ve ölçeklendiğinde bile canlılığından hiçbir şey kaybetmeyen grafikler oluşturun. Basılı sayfalar için mükemmel tipografiye sahip etkileyici mizanpajlar yaratın, her ekranda harika bir şekilde görüntülenen HTML5/CSS3 web siteleri hazırlayın, tabletler ve akıllı telefonlar için uygulamalar tasarlayın.

İşte Adobe Creative Suite 6 Design & Web Premium paket yazılımının içerisinde yer alan dreamweaver, photoshop ve flash programlarını tanıtımı:

dw-top-new-features-207x116.jpg

Adobe Dreamweaver CS6 yazılımındaki en yeni özellikler
Web siteleri ve mobil uygulamalar tasarlama ve düzenlemeye yönelik bu lider yazılımın en son sürümünde sunulan Hızlı Yanıt Performansına sahip Akıcı ızgara mizanpajları, Geliştirilmiş jQuery Mobile desteği, CSS3 geçişleri ve diğer özellikler ile ilgili daha fazla bilgi alın.

dw-build-online-business-207x116.jpg

Çevrimiçi işletmeler kurun
Adobe Business Catalyst® platformunu kullanarak (ayrıca sunulmaktadır) sunucu tarafında kod yazma işlemlerine gerek olmadan karmaşık e-ticaret siteleri geliştirin. Ücretsiz deneme siteleri kurun ve yönetin.

dw-explore-207x116.jpg

Üretkenliği hızlandırın
Daha hızlı FTP aktarımları ve geliştirilmiş görüntü düzenleme özellikleriyle web sitesi ve mobil uygulama tasarımlarınızı daha verimli bir şekilde geliştirin ve sunun. jQuery Mobile ve Adobe PhoneGap™ çerçeveleri için sağlanan güncellenmiş destek sayesinde mobil uygulamalar oluşturun.

Photoshop Extended yazılımındaki yenilikler
Adobe® Photoshop® CS6 Extended yazılımı, sunduğu yepyeni yaratıcı seçenekler ve ışık hızında performansla teknoloji harikası heyecan verici büyülü görüntüler oluşturmanızı sağlar. Yeni ve yeniden yapılandırılmış araçlar ve iş akışlarıyla görüntülerinizi daha kusursuz biçimde rötuşlayın, kolayca 3B grafikler, 2B tasarımlar ve filmler oluşturun.*


psx-top-new-features-cs6-207x116.jpg

Photoshop CS6 Extended yazılımındaki en yeni özellikler
Çığır açan yeni İçerik Duyarlı araçlar, yeni Adobe Mercury Graphics Engine sistemi, basitleştirilmiş 3B resim oluşturma kapasitesi, yeniden yapılandırılmış tasarım araçları ve daha birçok özellikle üretkenliğinizi arttırın ve yaratıcılığınızı güçlendirin.*

psx-3d-graphics-ease-207x116.jpg

3B grafikleri kolayca oluşturun
Kullanımı kolay kullanıcı arayüzüyle 3B resimler oluşturmanın kolay yolunu keşfedin ve 3B tasarımlarınızı ışık-gölge, animasyon ve yeni eskiz ve çizgi film görünümleriyle zenginleştirin.*

psx-maximize-creativity-207x116.jpg

Yaratıcılığınızı en üst düzeye taşıyın

Yeni ve yeniden yapılandırılmış tasarım araçlarıyla yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. Çok iyi bildiğiniz Photoshop ortamında kolayca videolar oluşturun. Fotoğraf tadında özel bulanıklaştırmalar oluşturun, boyama ve çizim işlerinizi daha etkileyici biçimde yapın.

Flash Professional nedir?

Adobe® Flash® Professional CS6 yazılımı, animasyon ve multimedya içeriği oluşturabileceğiniz güçlü bir ortamdır. Masaüstü bilgisayarlarda ve tabletler, akıllı telefonlar ve televizyonlar gibi çeşitli aygıtlarda sürekli olarak görüntülenebilen yoğun ve etkileşimli deneyimlere yönelik tasarımlar yapın.


fl-top-new-features-cs6-207x116.jpg

Adobe Flash Professional CS6 yazılımındaki en yeni özellikler
Sprite sayfası oluşturma, Platforma ve aygıta özgü erişim ve zengin multimedya içeriği oluşturmaya yönelik önde gelen animasyon yazılımının bu son sürümünde sunulan diğer özelliklerle ilgili daha fazla bilgi alın.

fl-new-html-support-207x116.jpg

Yeni HTML desteği hakkında daha fazla bilgi edinin
Bu yeni uzantıyı edinin ve HTML için etkileşimli içerikler oluşturmaya hemen başlayın. Flash Professional CS6 yazılımının temel animasyon ve çizim özelliklerini kullanmaya devam edin ve CreateJS açık kaynak çerçevesini hedeflemek için Javascript olarak dışa aktarın.

fl-expand-across-devices-207x116.jpg

Tüm aygıtlara ve platformlara ulaşma olanağınızı genişletin
En son Adobe Flash Player ve AIR çalıştırıcılarını hedefleyerek Android™ ve iOS aygıtlarına ulaşın. Daha iyi kullanıcı deneyimi için uygulamalarınızı hazır Adobe AIR® sabit çalıştırıcısıyla sunun ve hazır yerel uzantılarla aygıta özgü özelliklere erişin.

Daha fazlası için http://www.adobe.com/tr/ sitesini ziyaret edin..
 
Okullara gönderseler keşke. CS3 ve CS4 geldi, ama sonrası yok...
 
cat33' Alıntı:
Okullara gönderseler keşke. CS3 ve CS4 geldi, ama sonrası yok...


geldi de ne oldu ...daha bilgisayarlara kurulmuyor okulda ... :mrgreen: malum 1 gb ram yok bilgisayarlarda :mrgreen:
 
bizim de ramlar yeterli değil :?
cs3 bile kullanamıyoruz, ancak portable ile idare edebiliyoruz :x
 
yeni versiyona bayıldım,adamlar silip süpürmüş yeni versiyonda özelllikle fireworks ve dreamveawer yenilikleri çok iyi.
 
Birgün o kadar param olursa parasını ilk vereceğim programlar DW+PS ikilisi olacak...

Bekleyelim bakalım...
 
Bence Bakanlığın ilk işi 4+4+4 ve tablet pc lerden sonra bu bilgisayarlarda öğrencilere eğitim sağlayacak kendi öğretmenleriyle interaktif ürünleri tasarlaması olacaktır. Bu da ancak il ve ilçelerde kurulacak yazılım ekipleriyle olur. Ama öyle eş dost akrabanın ekipte yer aldığı kişlerden değil Cs3 ,Cs4,Cs5,Cs6,gibi sürümlerden birini 3D Max. v.s. gibi programları aktif kullanabilecek kişlerden oluşmalı.

Web Tabanlı Eğitim İçeriği Geliştirme kursları bu amaçla açılmıştı bize üretilen ürünlerden üreten öğretmene parça başı ödeme yapılacağıda söylenmişti ama o projede yattı.
 
Geri
Üst