core 2 duo e8500 anakart

Kodla Büyü

bidene

Süper Üye
Süper Üye
merhaba arkadaşlar bu anakartlardan lazım. elimdekiler sorunlu ve icabına bakamadık. core 2 duo destekli tüm anakartlar uyar mı? ucuz yollu bu anakartlardan nereden bulabilirim. sıfır ya da 2. el olabilir.

Lga 775 pin anakart bakacaksın hocam. Bende gigabytein bir modeli var. Core 2 duo e6850 ile kullanıyorum.

Hocam 2. El anakart satanlar yazmiyorlar ben okula alacağım ama emin olamıyorum. Kalkıp istanbuldan getirtırı calismaza sıkıntı

O linkteki çok eski bir 775 pin anakart. Daha yakın tarihli anakart bakin. Gigabyte ga-p35-ds3 var bende. Core2 quad coreleri bile çalıştırıyor.

Hem ucuz hem adetli bulmak zor hocam. Ancak ikinci el tek tük geleni alacaksınız. Civar okullarda yakın yıllarda bts kurulmuş yer varsa eski kasalardan verirler belki.

İkinci el sağlam ürünleri bulmak imkansız. Biz lab. bu sıkıntıyı yaşıyoruz. MEB keşke okul bazında kullanmadığı her ürünü masa, sıra, anakart,yazıcı vb gibi ürünleri bir sistem üzerinden MEB bünyesinde listeleyip, ihtiyacı olan okulun almasını sağlayabilse. Grafik tasarım öğretmeni IMac bilgisayarı kullanmayı bilmediğinden depoya kaldırmasın. Hey hey. Belki de böyle bir sistem vardır.@hasari

Geri