Code org scratch engelli

Kodla Büyü

seyduna

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Code org ve scrach ulaşılamıyor.
Meb engelli.
Sorun yaşayan var mı.
Ne yapsak. Kime söylesek.

Code.org sabah açıyordu az önce denediğimde bağlantı zaman aşımı hatası verdi.

Bakanlık Fatih VPN de birşeyler deniyor galiba :)

İlk internet gitti zannetim. Engelleneceği aklımın ucuna bile gelmedi. Sonradan fark ettim engelli olduğunu.
Bu sistemler de engellenecekse okullardan interneti komple kaldırsınlar. Hiç kimse boşuna yorulmamış olur...

Geçenlerde scratch in üyelik sisteminde yer alan cinsiyet seçimiyle alakalı seçenekler sosyal medyada gösterilerek Twitter'da MEB de lgbt desteklemeye başladı vb. yorumlar oldu. Onunla ilgili bir çalışma yapılıyor olabilir.

Code.org bazı bölümler açılmıyor, sayfa zaman aşımına uğradı diyor.

Geçenlerde scratch in üyelik sisteminde yer alan cinsiyet seçimiyle alakalı seçenekler sosyal medyada gösterilerek Twitter'da MEB de lgbt desteklemeye başladı vb. yorumlar oldu. Onunla ilgili bir çalışma yapılıyor olabilir.
Scratch.mit.edu nun onca katkıları varken sadece üye olurkenki cinsiyet seçimine takılarak sitenin tamamen engellenmesi ne kadar mantıklı?..
Üyelikte cinsiyet sorulma sebebi de ne olabilir ki, keşke rica edilse de bu adım kaldırılsaydı erişim tamamen yasaklanmasındansa...

Scratch.mit.edu nun onca katkıları varken sadece üye olurkenki cinsiyet seçimine takılarak sitenin tamamen engellenmesi ne kadar mantıklı?..
Üyelikte cinsiyet sorulma sebebi de ne olabilir ki, keşke rica edilse de bu adım kaldırılsaydı erişim tamamen yasaklanmasındansa...
Erişimi yasakladılar demedim hocam. Bu iki olay üst üste gelince tahmin yürüttüm. Onunla alakalı olmayabilir. Teknik arıza da olabilir.

bi ip adresine yönlendirip bağlantınız gizli değil hatası veriyor code.org. Anlayan var mı bu engel olayını

Cumartesi günü kursta hourofcode yapalım dedik. Ne yzaikki oraya da baglanamadik. Acilen açılması lazım bu sitelerin.

mit üniversitesi bilse bu durumu
bilgiye verilen değer karşısında hayretler içinde kalırdı sanırım.

Yazıklar olsun demekten başka bir şey gelmiyor içimden çocuklar bir heves evde yaptıkları projeleri göstermek için bilgisayar başına oturdu ve ilk ders ENGELLENDİ!! hüsrannıyla karşı karşıyayız FİBER İNTERNET NİYE VAR? BT öğretmeni dersinin dışında herkesin kullanması için var....

yapılabilecek bütün entelektüel eleştiriler yapıldı. o yüzden diyorum ki... silivri is cold. şaka bir yana, yazıklar olsun demekten başka bir şey gelmiyor içimden.

• Beğen
Tepkiler: omd
Geri