Clonezilla ile Hdd yi SSd ye atma

Kodla Büyü

hanedantr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
clonezilla ile hdd den aldığım imajı baska bilgisayarlara atabiliyorum. Ancak ssd ye atamıyorum birkaç kaynak gördüm ama anlayamadım bilen var mı acaba nasıl yapacağım

atıyorum ama ssd bootu gormuyor normal hdd ye atınca direk acılıyor ama ssd de isletim sistemi bulunamadı hatası veriyor

Freedos olarak alınan bilgisayarlara format atarken yaptığımız "diskpart - listdisk - select disk 0 - clean" adımlarından sonra atabilirsiniz gibi hissettim.

Hocam aomei backupper tavsiye ederim. Yedekleme, geri yükleme, klonlama, senkronizasyon da en iyisi diyebilirim. Basit bir ara yüzü var. Hem windows hem de dos ortamında çalışabiliyor. Hdd yi ssd ye, ssd yi ye hdd ye hatasız bir şekilde klonlamanıza olanak tanıyor.

Hocam aomei backupper tavsiye ederim. Yedekleme, geri yükleme, klonlama, senkronizasyon da en iyisi diyebilirim. Basit bir ara yüzü var. Hem windows hem de dos ortamında çalışabiliyor. Hdd yi ssd ye, ssd yi ye hdd ye hatasız bir şekilde klonlamanıza olanak tanıyor.
bu programın free sürümü bu işlemi yapabiliyor mu yoksa lisnslı sürümleri mi yapıyor clonezillayı kullanma sebebim açık lisanslı olması

teşekkür ederm bir deniyeyim o zaman ama clonezilla ile bir yol gösterilseydi eski birçok imajımı da kullanabilirdim

Geri